Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Turčianske Teplice

upratovanie po maľovaní

Dopytujete kvalitné upratovanie po maľovaní v meste Turčianske Teplice a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Turčianskych Tepliciach poskytne? Potrebujete v Turčianskych Tepliciach upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Turčianskych Tepliciach upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Turčianskych Tepliciach alebo v okolí upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Turčianskych Tepliciach zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach. v Turčianskych Tepliciach Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. Akékoľvek upratovanie po maľovaní v Turčianskych Tepliciach či Žilinskom kraji je vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Turčianskych Tepliciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Turčianskych Tepliciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Turčianske Teplice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Turčianskych Tepliciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Turčianske Teplice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Turčianskych Tepliciach. Skvelá práca, odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Turčianskych Tepliciach. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Turčianskych Tepliciach. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.Upratovanie po maliarskych prácach v Turčianskych Tepliciach prebehlo perfektne. Odporúčam.Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook