Objednať

Upratovanie spoločných priestorov Spišská Nová Ves

upratovanie spoločných priestorov

Dopytujete kvalitné upratovanie spoločných priestorov v meste Spišská Nová Ves a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby v Spišskej Novej Vsi poskytne? Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie spoločných priestorov v Spišskej Novej Vsi alebo v okolí? Už hľadať nemusíte, práve ste ju našli. Sme zavedená upratovacia firma, ktorá poskytuje všetky upratovacie práce spoločných priestorov nielen v Spišskej Novej Vsi, ale v celom okolí. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom Košickom kraji zaistí a samozrejme poskytne veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch, upratovanie v panelákoch, upratovanie v halách, upratovanie v administratívnych budovách alebo upratovanie v kancelárskych priestoroch. Pravidelné upratovanie spoločných priestorov vám poskytneme vo vami zvolených časových termínoch, ktoré pre vás budú najviac vyhovujúce. Štandardné upratovanie spoločných priestorov v Spišskej Novej Vsi obsahuje vytrenie či vysávanie podlahových krytín, umývanie a upratovanie výťahu, vytretie schodísk, umývanie okien a dverí alebo napríklad upratovanie vonkajších priestorov. V prípade akejkoľvek inej požiadavky na upratovanie spoločných priestorov vám radi vyhovieme. Všetky prípravky potrebné na toto upratovanie spoločných priestorov sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných v Spišskej Novej Vsi.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Spišskej Novej Vsi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Spišskej Novej Vsi si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie spoločných priestorov Spišská Nová Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie spoločných priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Spišskej Novej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Spoľahlivosť, kvalita. Firma extra upratovanie nám zaisťuje zatiaľ najlepšie upratovanie spoločných priestorov, aké sme kedy mali.Rozhodne palec nahor, upratovanie je vykonávané presne podľa rozpisov a kvalitne. Je poznať, že sa táto firma naozaj snaží.Na upratovanie našich vchodov využívame už 3 roky spoločnosť Extra. Veľká spokojnosť, budeme využívať aj naďalej.Po rokoch hľadania konečne niekto, kto vie upratovať.Pekne oblečené, dochvíľne, starostlivé. Chodba konečne aj vonia, odporúčam.Spoločné priestory v Spišskej Novej Vsi nám upratuje firma EXTRA UPRATOVANIE. Sme spokojní, upratovanie je vykonávané presne podľa dohody.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook