Objednať

Upratovanie parkoviska či garáže Vranov nad Topľou

upratovanie parkovísk a garáží

Dopytujete kvalitné upratovanie parkovísk a garáží v meste Vranov nad Topľou a zháňate spoľahlivú spoločnosť s profesionálnym prístupom, ktorá vám tieto upratovacie služby vo Vranove nad Topľou poskytne? Hľadáte kvalitné a spoľahlivé upratovacie služby na zabezpečenie upratovania garáže či parkoviska vo Vranove nad Topľou? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá poskytuje svoje upratovacie práce nielen Prešovskom kraji, ale aj v okolí. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám vo Vranove nad Topľou zaistí a poskytne profesionálne upratovanie haly, upratovanie parkoviska či upratovanie garáže. S maximálnou starostlivosťou vám ako profesionálna upratovacia firma z okolia ručne aj strojovo upraceme akékoľvek podlahové plochy a povrchy. V prípade vášho záujmu vám samozrejme umyjeme okná, vytrieme schodisko, vyleštíme zábradlie, vynesieme odpadky. Všetky tieto upratovacie práce vo Vranove nad Topľou poskytneme tak jednorazovo, ako aj pravidelne, a to vždy vo vami zvolenom časovom termíne. Súčasťou je zabezpečenie upratovania okolitých plôch, umývanie a čistenie osvetlenia, umývanie okien, upratovanie schodíšť a upratovanie prístupových plôch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Vranove nad Topľou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Vranove nad Topľou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie parkovísk a garáží Vranov nad Topľou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie parkovísk alebo garazi záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vranove nad Topľou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie parkovísk a garáží Vranov nad Topľou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Spoločnosť Extra upratovanie nám zaisťuje pravidelné upratovanie parkovacieho domu. Vždy je všetko v poriadku, odporúčame.Už niekoľko rokov využívame služby tejto firmy, aby nám 2x ročne kompletne upratali celé parkovisko. Sme spokojní a budeme spolupracovať aj naďalej.Veľmi profesionálny prístup a kvalitné upratovacie služby, vrelo odporúčam.Už niekoľkokrát sme oslovili túto spoločnosť a vždy sme sa stretli s vrelým prístupom aj kvalitne odvedeným upratovaním garáží. Rozhodne odporúčame vyskúšať.Ochotní, obetaví, spoľahliví. Využívame túto firmu pravidelne a budeme využívať aj naďalej. Veľká spokojnosť.Aj po dôkladnej kontrole po upratovaní nebolo čo vytknúť. Naozaj ide o odborníkov vo svojom odbore.

Sociálne siete

Instagram Facebook