Objednať

Upratovanie a upratovacie služby Mníšek nad Hnilcom

upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie v obci Mníšek nad Hnilcom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Mníšku nad Hnilcom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Naša profesionálna upratovacia firma EXTRA UPRATOVANIE, ktorá funguje na princípe franchisového systému, vám v Mníšku nad Hnilcom a v celom okolí Mníška nad Hnilcom zaistí akékoľvek druhy upratovania, umývanie okien a čistenie.

Táto medzinárodná franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá bola založená v roku 2012 stopercentne českou spoločnosťou, vám nielen v Mníšku nad Hnilcom, ale aj v celom okrese Gelnica zaistí a poskytne veľmi kvalitné upratovanie a upratovacie služby ľubovoľne veľkých nehnuteľností a priestorov.

v Mníšku nad Hnilcom poskytujeme nielen ručné upratovanie a umývanie, ale zabezpečujeme aj strojové čistenie. Vykonávame jednorazové a generálne upratovanie, ale bežne v Mníšku nad Hnilcom a okolí zaisťujeme aj pravidelné upratovanie. Upratujeme nepretržite 24 hodín denne upratujeme domácnosti, upratujeme chaty i chalupy, upratujeme reštaurácie, umývame okná ľubovoľných veľkostí a čistíme a tepujeme koberce aj sedacie súpravy. v Mníšku nad Hnilcom, rovnako ako v celom okolí Mníška nad Hnilcom, vám veľmi radi poskytneme naše spoľahlivé upratovanie a upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Mníšku nad Hnilcom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Mníšku nad Hnilcom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie Mníšek nad Hnilcom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Mníšku nad Hnilcom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie Mníšek nad Hnilcom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Vynikajúca služba aj skúsenosť. Včera nám táto upratovacia firma zaisťovala upratovanie našej nehnuteľnosti v Mníšku nad Hnilcom. Celý priebeh upratovania bol úplne perfektný, sedela cena upratovania aj celý dohovor. Za nás môžeme rozhodne odporučiť.Už 2x som využila v Mníšku nad Hnilcom upratovanie tejto spoločnosti. Vždy som bola maximálne spokojná. Ďakujem veľmi pekne.Skutočne paráda. Celé upratovanie u nás v Mníšku nad Hnilcom prebehlo úplne perfektne. Cena síce trošku vyššia, ale výsledok stál za to. Rozhodne odporúčam každému vyskúšať.Už som v Mníšku nad Hnilcom vyskúšal pár upratovaní, ale táto firma je fakt super, nie je jediná vec čo vytknúť. Určite odporúčam.Úplná spokojnosť s upratovaním v Mníšku nad Hnilcom. Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE môžem vrelo odporučiť každému. Našej rodine už zaisťuje všetko upratovanie a určite ich nevymeníme.Upratovania skutočne na úrovni. Veľmi milí, ochotní a flexibilní. Využívame ich pravidelne. Rozhodne odporúčam.Minulý týždeň som v Mníšku nad Hnilcom potrebovala veľmi nutne a rýchlo upratať. Veľmi by som vám chcela touto cestou poďakovať za veľmi dôkladné a rýchle upratovanie, ktoré ste mi poskytli. Určite vás budem využívať aj naďalej a taktiež odporúčať.S upratovaním tejto spoločnosti som bola v Mníšku nad Hnilcom veľmi spokojná. Určite odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook