Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Mníšek nad Hnilcom

upratovanie po maľovaní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po maľovaní v obci Mníšek nad Hnilcom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Mníšku nad Hnilcom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Mníšku nad Hnilcom upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Mníšku nad Hnilcom upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Mníšku nad Hnilcom alebo v okolí Mníška nad Hnilcom upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Mníšku nad Hnilcom zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach v Mníšku nad Hnilcom. Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. v Mníšku nad Hnilcom či okrese Gelnica sú práce vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Mníšku nad Hnilcom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Mníšku nad Hnilcom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Mníšek nad Hnilcom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Mníšku nad Hnilcom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Mníšek nad Hnilcom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Mníšku nad Hnilcom. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.Upratovanie po maliarskych prácach v Mníšku nad Hnilcom prebehlo perfektne. Odporúčam.Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Mníšku nad Hnilcom. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Mníšku nad Hnilcom. Skvelá práca, odporúčam.Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook