Objednať

Upratovanie pracovného či nebytového priestoru Veľká Lomnica

upratovanie nebytových priestorov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie nebytových priestorov v obci Veľká Lomnica a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Veľkej Lomnici poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte kvalitnú a spoľahlivú firmu na upratovanie nebytových priestorov vo Veľkej Lomnici alebo v okolí Veľkej Lomnice? Už ďalej hľadať nemusíte, práve ste ju našli. Sme preverená a profesionálna upratovacia firma, ktorá poskytuje všetky upratovacie práce nebytových priestorov nielen vo Veľkej Lomnici, ale aj v celom okolí Veľkej Lomnice. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Kežmarok zaistí a poskytne veľmi kvalitné a spoľahlivé upratovanie nebytových priestorov, ako je napríklad upratovanie kancelárií, upratovanie firiem, upratovanie hotelov či penziónov, upratovanie reštaurácií alebo barov, upratovanie obchodov alebo napríklad upratovanie predajní. Priestor vám poskytneme vo vami zvolených časových termínoch, ktoré vám budú najviac vyhovovať. Štandardné upratovanie nebytových priestorov vo Veľkej Lomnici obsahuje vytieranie podlahy či podlahových krytín, vysávanie kobercov, umývanie okien a okenných rámov, umývanie nábytku, odstránenie prachu, čistenie a tepovanie sedacích súprav, umývanie kuchynských zariadení a vybavenia, umývanie strojov, umývanie žalúzií alebo napríklad upratovanie vonkajších priestorov. V prípade akejkoľvek inej požiadavky na upratovanie nebytových priestorov vo Veľkej Lomnici radi vyhovieme. Všetky prípravky, potrebné na toto upratovanie nebytových priestorov, sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb zabezpečovaných vo Veľkej Lomnici.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkej Lomnici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkej Lomnici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie nebytových priestorov Veľká Lomnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie nebytových priestorov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkej Lomnici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie nebytových priestorov Veľká Lomnica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Fajn komunikácia aj dohovor. Spoľahlivá firma s kvalitnými službami.Nie je čo vytknúť, pivnice aj chodby upratané na jednotku.Pravidelné upratovanie našich nebytoviek je vždy v úplnom poriadku. Určite odporúčame.Spoločnosť extra upratovanie sme si vybrali na upratovanie podkrovných priestorov. Dôkladná práca, za mňa určite odporúčam.Mám rád spoľahlivých a pracovitých ľudí a presne takí pracujú v tejto upratovacej firme. Rozhodne odporúčam, budem využívať tieto služby aj naďalej.

Sociálne siete

Instagram Facebook