Objednať

Umývanie žalúzií a roliet Trenčianske Teplice

umývanie žalúzií a roliet

Požadujete dôkladné umývanie žalúzií a roliet v obci Trenčianske Teplice a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Trenčianskych Tepliciach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte kvalitnú upratovaciu firmu na umývanie žalúzií alebo na umývanie roliet v Trenčianskych Tepliciach či v okolí Trenčianskych Teplíc? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Trenčianskych Tepliciach, ale kompletne v celom okrese Trenčín zaistí a poskytne dokonalé profesionálne upratovacie služby, týkajúce sa umývania žalúzií alebo umývania a čistenia roliet, vrátane všetkých veľkostí, druhov a typov rámov.v Trenčianskych Tepliciach vám zaistíme umývanie všetkých druhov žalúzií, umývanie a čistenie nadrozmerných roliet vo výkladných skriniach alebo umývanie a čistenie garážových či iných vjazdových brán. Všetky upratovacie prípravky a vybavenie potrebné na umývanie žalúzií alebo umývanie roliet sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích služieb, ktoré v Trenčianskych Tepliciach poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Trenčianskych Tepliciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Trenčianskych Tepliciach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie žalúzií a roliet Trenčianske Teplice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie žalúzií a roliet záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trenčianskych Tepliciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie žalúzií a roliet Trenčianske Teplice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Našu skúsenosť môžem popísať len jedným slovom, paráda!Po vyskúšaní tejto firmy už nikdy nebudem umývať žalúzie sama. Radšej zaplatím, než sa s tým otravovať.Nechali sme si umyť vonkajšie žalúzie a máme ich opäť skvele čisté. Firmu som odporučil aj ďalej.Chcel by som touto cestou poďakovať celej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE za pomoc u mojej mamičky v Trenčianskych Tepliciach. Službu určite odporučím každému.Takú profesionalitu, čo predviedli u svokry v zafajčenom byte, som naozaj nečakal. Klobúk dolu. Karel, Trenčianske TepliceSkvelé, skvelé, skvelé. Nič iné na ich služby ani povedať nejde.Tak veľmi neznášam umývanie žalúzií, že som radšej využila službu firmy EXTRA ÚPLNE a naozaj som urobila dobre. Rozhodne dostáli svojmu názvu EXTRA.

Sociálne siete

Instagram Facebook