Objednať

Jarné upratovanie Trenčianske Teplice

jarné upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na jarné upratovanie v obci Trenčianske Teplice a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Trenčianskych Tepliciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Vonku už pomaly vonia jar a vy potrebujete v Trenčianskych Tepliciach či v okolí Trenčianskych Teplíc urobiť skutočne poriadne jarné upratovanie? Hľadáte spoľahlivú a skúsenú firmu na zabezpečenie tohto generálneho jarného upratovania v Trenčianskych Tepliciach? Sme zavedená upratovacia spoločnosť, ktorá toto detailné a kompletné jarné upratovanie poskytuje nielen v Trenčianskych Tepliciach, ale aj v celom širokom okolí Trenčianskych Teplíc. vašich on-line objednávok a požiadaviek kompletné jarné upratovanie vrátane umývania okien, umývania terás, umývania balkónov alebo upratovania vonkajších priestorov . Akékoľvek jarné upratovanie v Trenčianskych Tepliciach vám poskytneme nielen vo vašich bytoch, ale zaistíme aj upratovanie vo vašich domoch, upratovanie na chatách či chalupách, upratovanie v domácnostiach, ale aj upratovanie vo firmách, podnikoch či kanceláriách. Veľmi radi vám poskytneme toto žiadané sezónne upratovanie, ako sú jarné upratovanie, vianočné upratovanie alebo veľkonočné upratovanie. Keďže je toto sezónne upratovanie veľmi žiadaným druhom upratovania, odporúčame každému záujemcovi o toto jarné upratovanie, aby si ho objednal s dostatočným časovým predstihom, aby sme dokázali toto jarné upratovanie v Trenčianskych Tepliciach poskytnúť v termíne a čase, ktorý si budete priať. Štandardné jarné upratovanie v Trenčianskych Tepliciach je kompletné upratovanie celého priestoru bytu, upratovanie domu, upratovanie chaty alebo chalupy. Zahŕňa aj upratovanie záhrady, upratovanie garáže alebo napríklad upratovanie terasy či pergoly a samozrejme dôkladné a precízne umývanie okien a dverí. Všetky prípravky potrebné na jarné upratovanie sú samozrejme súčasťou dodávky našich profesionálnych upratovacích služieb poskytovaných v Trenčianskych Tepliciach.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Trenčianskych Tepliciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Trenčianskych Tepliciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri jarné upratovanie Trenčianske Teplice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem jarné upratovanie záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trenčianskych Tepliciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu jarné upratovanie Trenčianske Teplice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Chcel by som touto cestou poďakovať slečnám, ktoré mi upratali a umyli tie špinavé okná po zime. Veľmi vám ďakujem a prajem veľa úspechu vo vašej práci.Perfektné jarné upratovanie vrátane umývania okien. O nič som sa nestarala. Ako žena musím oceniť skutočne šikovnosť a zručnosť. Extra upratovanie určite odporúčam.Výborne vykonané upratovanie záhradného altánku v Trenčianskych Tepliciach. Sklá sú ako nové, vďaka.Kuchyňa, kúpeľňa, okná, terasa, všetko bez chybičky. Skutočne dokonalé jarné upratovanie.Rodičia potrebovali z jari upratať a umyť okná na chalupe. Výsledok bol parádny. Spoločnosť Extra nám všetko zaistila úplne skvele. Chválime.Jarné upratovanie v Trenčianskych Tepliciach na výbornú.

Sociálne siete

Instagram Facebook