Objednať

Čistenie a tepovanie sedačky Trenčianske Teplice

čistenie a tepovanie sedačiek

Požadujete dôkladné čistenie a tepovanie sedačiek v obci Trenčianske Teplice a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Trenčianskych Tepliciach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebujete v Trenčianskych Tepliciach či v okolí Trenčianskych Teplíc vyčistiť sedaciu súpravu? Potrebujete v Trenčianskych Tepliciach vytepovať sedačku, vytepovať matrace alebo vytepovať kreslá a hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu? Naša zavedená franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Trenčianskych Tepliciach, ale aj v celom okrese Trenčín zaistí a poskytne dokonalé čistenie a tepovanie sedačiek a sedacích súprav, a to tak vo vašich domácnostiach, ako aj vo vašich kanceláriách či firmách. Trenčianskom kraji vám kedykoľvek zaistíme vyčistenie sedačiek alebo vyčistenie sedacích súprav, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou. Dôkladné čistenie a tepovanie sedačiek vykonávame pomocou našich extraktorov, určených práve na tento druh upratovania.v Trenčianskych Tepliciach sa vám postaráme aj o vyčistenie kožených sedacích súprav, ktoré vám nielen vyčistíme, ale následne aj naimpregnujeme špeciálnymi prípravkami.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Trenčianskych Tepliciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Trenčianskych Tepliciach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a tepovanie sedačiek Trenčianske Teplice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a tepovanie sedačiek a sedacích súprav záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trenčianskych Tepliciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a tepovanie sedačiek Trenčianske Teplice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

2x do roka si nechávame čistiť sedačku a vždy máme krásne čistý a prevoňaný celý byt.v Trenčianskych Tepliciach sme si nechali vyčistiť sedačku a rozhodne objednáme znova na našu chatu.Včera k nám do Trenčianskych Teplíc prišla sympatická a usmievavá pani a to, čo vykonala s našou sedačkou je snáď zázrak. Ihneď som nechala vyčistiť aj čalúnené stoličky. Oboje ako nové.Dvakrát do roka už niekoľko rokov si nechávam čistiť v kancelárii koženú, a doma v Trenčianskych Tepliciach látkovú sedaciu súpravu a som veľmi spokojný. EXTRA UPRATOVANIE je za mňa jednotka v odbore.Po niekoľkých pokusoch vyčistiť škvrnu zo sedačky som zavolala profesionálov a behom chvíle bola preč. No, neverila som svojim očiam. Rozhodne odovzdám kontakt aj ďalej.Dostal som kontakt od kamarátky, pretože bola spokojná s ich službami a aj za seba môžem povedať, že naozaj paráda. Krásne čistá sedačka a byt krásne po prostriedku vonia.Pôvodne som chcel suché vyčistenie sedačky, ale firmou mi bolo ponúknuté vyčistenie mokrou cestou, ktorého som sa trochu obával. Ale sedačku dokázali vysušiť takmer do sucha a asi po hodine už som na sedačke zas sedel. Bohužiaľ opäť ušpinil, takže budem volať znova. :-D Vďaka, Pavol z Trenčianskych TeplícTak takto čistá bola sedačka naposledy, keď ju priviezli z obchodu.

Sociálne siete

Instagram Facebook