Objednať

Vonkajšie upratovanie a práca Trnavá Hora

vonkajšie upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na vonkajšie upratovanie v obci Trnavá Hora a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Trnavej Hore poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Trnavej Hore alebo v okolí Trnavej Hory zaistiť kvalitné, rýchle a spoľahlivé upratovanie vonkajších priestorov? Potrebujete v Trnavej Hore zaistiť upratovanie terasy, upratovanie záhrady, upratovanie záhradného altánku, upratovanie parku alebo upratovanie prístupových ciest a vonkajších plôch okolo vášho domu, vily, reštaurácie alebo rekreačného strediska v Trnavej Hore? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú franchisovú spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve všetko toto vonkajšie upratovanie v Trnavej Hore zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetky vonkajšie priestory ľubovoľnej veľkosti. Upraceme vonkajšie priestory pri vašich domácnostiach, umyjeme okná vo vašich altánkoch či na terasách, zlikvidujeme rastliny a burinu v zámkovej dlažbe. Postaráme sa kompletne o celé upratovanie vonkajších priestorov v Trnavej Hore vrátane likvidácie a odvozu všetkého odpadu. Akékoľvek vonkajšie upratovanie, poskytované pre súkromné osoby, ale aj pre firmy a podnikateľov, sú v Trnavej Hore či v okrese Žiar nad Hronom poskytované v termínoch, ktoré si sami určíte. Pomôcky a prípravky potrebné na tento druh vonkajšieho upratovania sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných v Trnavej Hore.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Trnavej Hore alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Trnavej Hore si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vonkajšie upratovanie Trnavá Hora cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vonkajšieho upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trnavej Hore záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vonkajšie upratovanie Trnavá Hora vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Vonkajšie upratovanie v Trnavej Hore bolo od tejto spoločnosti odvedené veľmi kvalitne a zodpovedne.Upratovanie terasy i záhradného domčeka bolo v úplnom poriadku, odporúčam.Spoločnosť Extra nám zaisťovala upratovanie vonkajšej reštaurácie a dlažby. Úplná spokojnosť, rozhodne odporúčame.Musím pochváliť túto firmu za výbornú spoluprácu pri upratovaní vonkajších priestorov v meste Trnavá Hora. Lepšie sme okolo domov ešte nemali upratané.Dohovor, cena, práca, všetko tak ako si predstavujem, určite odporúčam.Krásne uprataná terasa aj záhradný altánok, veľmi chválim.

Sociálne siete

Instagram Facebook