Objednať

Čistenie a tepovanie koberca Trnavá Hora

čistenie a tepovanie kobercov

Požadujete dôkladné čistenie a tepovanie kobercov v obci Trnavá Hora a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Trnavej Hore postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu na čistenie koberca alebo na tepovanie koberca v Trnavej Hore alebo kdekoľvek v okolí Trnavej Hory? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto čistenie a tepovanie kobercov v Trnavej Hore poskytuje. Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Trnavej Hore, ale aj v celom okrese Žiar nad Hronom zaistí a poskytne profesionálne upratovacie služby pri vysávaní kobercov, čistení kobercov alebo pri tepovaní kobercov.v Trnavej Hore vám zaistíme vysávanie a čistenie kobercov, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou, pomocou našich extraktorov určených práve pre tento druh upratovania podlahových krytín. Koberce sú stále jednou z najčastejšie používaných krytín podlahy, a preto vám aj tento druh upratovania môžeme zaisťovať pravidelne, aby vám koberec vydržal čo najdlhšie v zachovalom stave. Tak v kanceláriách, ako aj v domácnostiach v Trnavej Hore sa vám postaráme o dôkladné čistenie a tepovanie kobercov od škvŕn, nečistôt i prachu.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Trnavej Hore alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Trnavej Hore si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a tepovanie kobercov Trnavá Hora cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a tepovanie kobercov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trnavej Hore záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a tepovanie kobercov Trnavá Hora vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Trochu sme sa obávali, že po vyčistení koberca bude úplne nacucaný vodou, ale opak je pravdou. Koberec takmer suchý a behom pár minút pochôdzny.Veľmi ďakujeme za vyčistenie. Koberec by sme inak vyhodili.Skvele vyčistený fľak a celý byt nám krásne vonia.Dcéra nechtiac ušpinila koberec od krvi a chceli sme ho nechať vymeniť, ale bolo mi ponúknuté vyčistenie, ktoré finančne vyšlo oveľa lacnejšie a po škvrne nikde ani pamiatky.Pri výbere firmy v Trnavej Hore na tepovanie koberca hrala hlavnú rolu cena, a práve tu nám vyšli veľmi v ústrety a prácu odviedli neskutočnú.Odporúčam, pretože ich práca stojí za to. Nám v Trnavej Hore úplne dokonale vyčistili zašlý koberec a teraz je ako nový.Vo firme využívame ich služby veľmi často a tento rok sme prvýkrát nechali vyčistiť koberce, a to, ako teraz koberce vyzerajú, je až neuveriteľné.

Sociálne siete

Instagram Facebook