Objednať

Vonkajšie upratovanie a práca Veľké Ripňany

vonkajšie upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na vonkajšie upratovanie v obci Veľké Ripňany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Veľkých Ripňanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete vo Veľkých Ripňanoch alebo v okolí Veľkých Ripnian zaistiť kvalitné, rýchle a spoľahlivé upratovanie vonkajších priestorov? Potrebujete vo Veľkých Ripňanoch zaistiť upratovanie terasy, upratovanie záhrady, upratovanie záhradného altánku, upratovanie parku alebo upratovanie prístupových ciest a vonkajších plôch okolo vášho domu, vily, reštaurácie alebo rekreačného strediska vo Veľkých Ripňanoch? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú franchisovú spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve všetko toto vonkajšie upratovanie vo Veľkých Ripňanoch zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetky vonkajšie priestory ľubovoľnej veľkosti. Upraceme vonkajšie priestory pri vašich domácnostiach, umyjeme okná vo vašich altánkoch či na terasách, zlikvidujeme rastliny a burinu v zámkovej dlažbe. Postaráme sa kompletne o celé upratovanie vonkajších priestorov vo Veľkých Ripňanoch vrátane likvidácie a odvozu všetkého odpadu. Akékoľvek vonkajšie upratovanie, poskytované pre súkromné osoby, ale aj pre firmy a podnikateľov, sú vo Veľkých Ripňanoch či v okrese Topoľčany poskytované v termínoch, ktoré si sami určíte. Pomôcky a prípravky potrebné na tento druh vonkajšieho upratovania sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných vo Veľkých Ripňanoch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Veľkých Ripňanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Veľkých Ripňanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vonkajšie upratovanie Veľké Ripňany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vonkajšieho upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkých Ripňanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vonkajšie upratovanie Veľké Ripňany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Krásne uprataná terasa aj záhradný altánok, veľmi chválim.Spoločnosť Extra nám zaisťovala upratovanie vonkajšej reštaurácie a dlažby. Úplná spokojnosť, rozhodne odporúčame.Vonkajšie upratovanie vo Veľkých Ripňanoch bolo od tejto spoločnosti odvedené veľmi kvalitne a zodpovedne.Upratovanie terasy i záhradného domčeka bolo v úplnom poriadku, odporúčam.Dohovor, cena, práca, všetko tak ako si predstavujem, určite odporúčam.Musím pochváliť túto firmu za výbornú spoluprácu pri upratovaní vonkajších priestorov v meste Veľké Ripňany. Lepšie sme okolo domov ešte nemali upratané.

Sociálne siete

Instagram Facebook