Objednať

Strojové umývanie a čistenie Veľké Ripňany

strojové umývanie a čistenie

Požadujete dôkladné strojové umývanie a čistenie v obci Veľké Ripňany a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám vo Veľkých Ripňanoch postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek a kedykoľvek vám vo Veľkých Ripňanoch alebo v okolí Veľkých Ripnian zaistíme prostredníctvom našej preverenej a spoľahlivej upratovacej spoločnosti strojové umývanie a čistenie bytových i nebytových priestorov, strojové umývanie a čistenie sklenených plôch alebo strojové umývanie a čistenie podláh a podlahových krytín. Sme profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa vo Veľkých Ripňanoch špecializuje na strojové čistenie podlahových plôch bez ohľadu na to, o aký druh podlahy či podlahovej krytiny ide. Poskytneme strojové čistenie domácností, ale aj garážových či parkovacích plôch neobmedzených veľkostí, rovnako vám vo Veľkých Ripňanoch zaistíme i strojové čistenie neobmedzene veľkých sklenených plôch. Pre akýkoľvek druh strojového umývania a čistenia vám sme vo Veľkých Ripňanoch aj v celom okolí Veľkých Ripnian k dispozícii 24 hodín denne.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň vo Veľkých Ripňanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch vo Veľkých Ripňanoch si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri strojové umývanie a čistenie Veľké Ripňany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem strojového umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Veľkých Ripňanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu strojové umývanie a čistenie Veľké Ripňany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

vo Veľkých Ripňanoch nám franchisa EXTRA UPRATOVANIE zaistila umytie fasády a celá krásne prekukla.Zaisťujú pre nás vo Veľkých Ripňanoch pravidelne strojové umývanie všetkých kancelárskych plôch a určite by sme nemenili.Zaistili nám kompletné strojové čistenie v celej hale a spokojnosť bola obrovská. Budúci rok objednáme znova.Úplne dokonalá služba!Perfekt.Takýto výsledok umývania sme nečakali a rozhodne budeme chcieť aj budúci rok.Celkový prístup a kvalita odvedenej služby nemá vo Veľkých Ripňanoch vo svojom odbore konkurenciu. Odteraz už jedine táto firma.

Sociálne siete

Instagram Facebook