Objednať

Upratovanie firmy alebo podniku Vrbovce

upratovanie firiem

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie firiem v obci Vrbovce a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Vrbovciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte niekoho na upratovanie firmy alebo upratovanie firemných priestorov vo Vrbovciach alebo v priľahlom okolí Vrboviec? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť z okolia Vrboviec, ktorá poskytuje dnes a denne kvalitné upratovacie práce všetkých bytových aj nebytových priestorov. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Myjava zaistí a poskytne dokonalé upratovacie služby vo vašej firme či spoločnosti vo Vrbovciach. Na základe vašej požiadavky vám poskytneme jednorazové aj pravidelné upratovanie firemných priestorov. Poskytneme vám štandardné aj nadštandardné upratovanie firmy i jej pobočiek či upratovanie výrobných priestorov vo Vrbovciach. Upratovanie kancelárií a sociálnych zariadení, umývanie a čistenie osvetlenia, odvoz odpadu, to všetko je štandardom našich upratovacích služieb poskytovaných vo Vrbovciach a širokom okolí Vrboviec. Pre upratovanie vašej firmy či spoločnosti sme maximálne časovo flexibilní a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám týkajúcim sa upratovania firiem.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Vrbovciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Vrbovciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie firiem Vrbovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie firiem záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Vrbovciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie firiem Vrbovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie našej firmy vo Vrbovciach prebehlo bez akýchkoľvek nedostatkov, cena súhlasila, doba práce súhlasila. Boli nám poskytnuté veľmi profesionálne služby. Ďakujeme.Upratovanie firmy vo Vrbovciach úplne bez nedostatkov. Všetko sedelo, ako sme sa dohodli, vrátane ceny. Vďaka.Včera ste nám upratovali firemné priestory vo Vrbovciach. Chcela by som veľmi poďakovať za vašu ochotu a ústretovosť. Spoločnosť extra upratovanie budem skutočne všade odporúčať a rozhodne budem aj do budúcnosti využívať vaše upratovacie služby. Ďakujem.Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SLUŽBY za výborne vykonané a zorganizované upratovanie našich firemných priestorov vo Vrbovciach. Výborná spolupráca, ďakujem.Ďakujem za upratovanie firmy, ktoré ste nám zaistili minulý týždeň. Odporúčam.Každoročné generálne upratovanie firmy si objednávame už niekoľko rokov u spoločnosti EXTRA UKLÍZENÍ vo Vrbovciach. Chcel by som ich touto cestou pochváliť za ich ochotu, veľmi ústretovú komunikáciu, dôkladnosť a perfektný prístup k svojej práci, ktorú nám poskytujú. Rozhodne odporúčam túto upratovaciu firmu .

Sociálne siete

Instagram Facebook