Objednať

Upratovanie firmy alebo podniku Sídlisko Ťahanovce

upratovanie firiem

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie firiem v obci Sídlisko Ťahanovce a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Sídlisku Ťahanovce poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte niekoho na upratovanie firmy alebo upratovanie firemných priestorov v Sídlisku Ťahanovce alebo v priľahlom okolí Sídliska Ťahanovce? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť z okolia Sídliska Ťahanovce, ktorá poskytuje dnes a denne kvalitné upratovacie práce všetkých bytových aj nebytových priestorov. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Košice zaistí a poskytne dokonalé upratovacie služby vo vašej firme či spoločnosti v Sídlisku Ťahanovce. Na základe vašej požiadavky vám poskytneme jednorazové aj pravidelné upratovanie firemných priestorov. Poskytneme vám štandardné aj nadštandardné upratovanie firmy i jej pobočiek či upratovanie výrobných priestorov v Sídlisku Ťahanovce. Upratovanie kancelárií a sociálnych zariadení, umývanie a čistenie osvetlenia, odvoz odpadu, to všetko je štandardom našich upratovacích služieb poskytovaných v Sídlisku Ťahanovce a širokom okolí Sídliska Ťahanovce. Pre upratovanie vašej firmy či spoločnosti sme maximálne časovo flexibilní a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám týkajúcim sa upratovania firiem.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Sídlisku Ťahanovce alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Sídlisku Ťahanovce si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie firiem Sídlisko Ťahanovce cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie firiem záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Sídlisku Ťahanovce záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie firiem Sídlisko Ťahanovce vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Každoročné generálne upratovanie firmy si objednávame už niekoľko rokov u spoločnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Sídlisku Ťahanovce. Chcel by som ich touto cestou pochváliť za ich ochotu, veľmi ústretovú komunikáciu, dôkladnosť a perfektný prístup k svojej práci, ktorú nám poskytujú. Rozhodne odporúčam túto upratovaciu firmu .Upratovanie firmy v Sídlisku Ťahanovce úplne bez nedostatkov. Všetko sedelo, ako sme sa dohodli, vrátane ceny. Vďaka.Upratovanie našej firmy v Sídlisku Ťahanovce prebehlo bez akýchkoľvek nedostatkov, cena súhlasila, doba práce súhlasila. Boli nám poskytnuté veľmi profesionálne služby. Ďakujeme.Ďakujem za upratovanie firmy, ktoré ste nám zaistili minulý týždeň. Odporúčam.Včera ste nám upratovali firemné priestory v Sídlisku Ťahanovce. Chcela by som veľmi poďakovať za vašu ochotu a ústretovosť. Spoločnosť extra upratovanie budem skutočne všade odporúčať a rozhodne budem aj do budúcnosti využívať vaše upratovacie služby. Ďakujem.Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SLUŽBY za výborne vykonané a zorganizované upratovanie našich firemných priestorov v Sídlisku Ťahanovce. Výborná spolupráca, ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook