Objednať

Upratovanie firmy alebo podniku Karlova Ves

upratovanie firiem

Potrebujete zaistiť upratovanie firiem v mestskej štvrti Karlova Ves a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Karlovej Vsi poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte niekoho na upratovanie firmy alebo upratovanie firemných priestorov v Karlovej Vsi alebo v priľahlom okolí Karlovej Vsi? Sme profesionálna upratovacia spoločnosť z okolia Karlovej Vsi, ktorá poskytuje dnes a denne kvalitné upratovacie práce všetkých bytových aj nebytových priestorov. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom hlavnom meste Bratislava zaistí a poskytne dokonalé upratovacie služby vo vašej firme či spoločnosti v Karlovej Vsi. Na základe vašej požiadavky vám poskytneme jednorazové aj pravidelné upratovanie firemných priestorov. Poskytneme vám štandardné aj nadštandardné upratovanie firmy i jej pobočiek či upratovanie výrobných priestorov v Karlovej Vsi. Upratovanie kancelárií a sociálnych zariadení, umývanie a čistenie osvetlenia, odvoz odpadu, to všetko je štandardom našich upratovacích služieb poskytovaných v Karlovej Vsi a širokom okolí Karlovej Vsi. Pre upratovanie vašej firmy či spoločnosti sme maximálne časovo flexibilní a vždy sa budeme snažiť prispôsobiť vašim požiadavkám týkajúcim sa upratovania firiem.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Karlovej Vsi alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Karlovej Vsi si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie firiem Karlova Ves cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie firiem záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Karlovej Vsi záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie firiem Karlova Ves vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Ďakujem za upratovanie firmy, ktoré ste nám zaistili minulý týždeň. Odporúčam.Každoročné generálne upratovanie firmy si objednávame už niekoľko rokov u spoločnosti EXTRA UKLÍZENÍ v Karlovej Vsi. Chcel by som ich touto cestou pochváliť za ich ochotu, veľmi ústretovú komunikáciu, dôkladnosť a perfektný prístup k svojej práci, ktorú nám poskytujú. Rozhodne odporúčam túto upratovaciu firmu .Chcel by som touto cestou poďakovať spoločnosti EXTRA SLUŽBY za výborne vykonané a zorganizované upratovanie našich firemných priestorov v Karlovej Vsi. Výborná spolupráca, ďakujem.Upratovanie firmy v Karlovej Vsi úplne bez nedostatkov. Všetko sedelo, ako sme sa dohodli, vrátane ceny. Vďaka.Upratovanie našej firmy v Karlovej Vsi prebehlo bez akýchkoľvek nedostatkov, cena súhlasila, doba práce súhlasila. Boli nám poskytnuté veľmi profesionálne služby. Ďakujeme.Včera ste nám upratovali firemné priestory v Karlovej Vsi. Chcela by som veľmi poďakovať za vašu ochotu a ústretovosť. Spoločnosť extra upratovanie budem skutočne všade odporúčať a rozhodne budem aj do budúcnosti využívať vaše upratovacie služby. Ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook