Objednať

Upratovanie a upratovacie práce Lazy pod Makytou

upratovacie práce

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovacie práce v obci Lazy pod Makytou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Lazoch pod Makytou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Lazoch pod Makytou či v okolí Lazov pod Makytou upratať ľubovoľne veľký bytový či nebytový priestor a hľadáte vhodného poskytovateľa upratovacích prác? Možno ste práve našli najlepšieho poskytovateľa upratovacích prác v Lazoch pod Makytou. Sme franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje odborné a profesionálne upratovacie práce nielen v Lazoch pod Makytou, ale kompletne na celom území Slovenskej republiky. Všetky upratovacie práce v Lazoch pod Makytou vykonávajú iba zaškolení a skúsení pracovníci, Či už  ide o upratovanie bytov, upratovanie domov alebo upratovanie firemných priestorov. Upratujeme, umývame a čistíme tak v Púchove, ako aj v celom širokom okolí Lazov pod Makytou. Na našej centrálnej linke 0800 80 10 80 si môžete kedykoľvek objednať naše profesionálne upratovacie práce.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Lazoch pod Makytou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Lazoch pod Makytou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovacie práce Lazy pod Makytou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovacia práca záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Lazoch pod Makytou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovacie práce Lazy pod Makytou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Úplne skvelé upratovacie práce, ktoré mi táto spoločnosť zaistila v Lazoch pod Makytou, pre mňa boli niečím neoceniteľným. Ešte existujú slušní, pracovití, ochotní a neskutočne ústretoví ľudia. Stopercentne odporúčam túto spoločnosť extra upratovanie.Absolútna spokojnosť. Čas, cena i kvalita upratovacích prác.Upratovacie práce v Lazoch pod Makytou prebehli úplne bezchybne. Veľká spokojnosť. Určite budeme využívať aj naďalej.Veľmi dôkladné upratovacie práce v Lazoch pod Makytou mi zaistila spoločnosť Extra upratovanie. Určite odporúčam, dievčatá sú fakt veľmi dôkladné a spoľahlivé. Absolútna spokojnosť, ďakujem.Potreboval som v Lazoch pod Makytou dosť narýchlo zaistiť upratovacie práce. Táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY mi ich skutočne veľmi odborne poskytla. Určite dávam palec hore a odporúčam.Včera som využila vaše upratovacie služby v Lazoch pod Makytou. Všetko prebehlo na jednotku, určite budem odporúčať.

Sociálne siete

Instagram Facebook