Objednať

Čistenie svetiel a osvetlenia Lazy pod Makytou

čistenie osvetlenia

Požadujete dôkladné čistenie osvetlenia v obci Lazy pod Makytou a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Lazoch pod Makytou postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte v Lazoch pod Makytou alebo v okolí Lazov pod Makytou spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá by vám zaistila a poskytla čistenie a umývanie osvetlenia? Potrebujete v Lazoch pod Makytou vyčistiť svetlá vo svojom byte alebo v dome? Potrebujete vyčistiť vonkajšie osvetlenie pri svojich domovoch v Lazoch pod Makytou? Potrebujete dôkladne a spoľahlivo vyčistiť lustre? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Lazoch pod Makytou, ale aj v celom okrese Púchov zaistí a poskytne profesionálne upratovacie práce, pri ktorých vám vyčistí a umyje akékoľvek osvetlenie bez ohľadu na to, v akej výške sa svetlo či svetlá nachádzajú. Zaistíme dokonalé vyčistenie krytov svetiel či lámp. Postaráme sa o detailné čistenie lustrov a krištáľových svetiel. v Lazoch pod Makytou vám zaistíme čistenie a umývanie osvetlenia tak pre súkromné osoby, ako aj pre podnikateľov, firmy alebo úrady.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Lazoch pod Makytou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Lazoch pod Makytou si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie osvetlenia Lazy pod Makytou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie osvetlenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Lazoch pod Makytou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie osvetlenia Lazy pod Makytou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Skvele odvedená práca v Lazoch pod Makytou, odporúčam!Objednala som na centrálnej linke čistenie a po niekoľkých minútach ma kontaktovala pani, s ktorou som sa dohodla hneď na druhý deň. Takto rýchly servis som nečakala. Upratovanie bolo parádne.Po zlomení nohy som bol nútený objednať niekoho z okolia Lazov pod Makytou na očistenie svetiel v dielni a vybral som si práve túto firmu, ktorá prišla v dohodnutý deň a svetlá vyčistili oveľa lepšie ako ja.Pravidelne si od tejto firmy z Lazov pod Makytou nechávame u nás čistiť žiarivky a všetky svetlá.Nechali sme si vo firme vyčistiť všetky svetlá v kanceláriách a naozaj prekukli na nepoznanie.Pretože som staršia pani a mám vysoké stropy, využila som službu tejto firmy na čistenie svetiel a som za to veľmi rada. Ich prácu naozaj oceňujem a cena mi veľmi prekvapila.

Sociálne siete

Instagram Facebook