Objednať

Čistenie a umývanie auta Lazy pod Makytou

čistenie a umývanie áut

Požadujete dôkladné čistenie a umývanie áut v obci Lazy pod Makytou a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Lazoch pod Makytou postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebujete v Lazoch pod Makytou alebo v priľahlom okolí Lazov pod Makytou zaistiť dôkladné ručné umývanie vášho automobilu a hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá by vám práve v Lazoch pod Makytou tieto upratovacie služby zaistila? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Lazoch pod Makytou, ale aj v celom okrese Púchov zaistí a poskytne dokonalé interiérové upratovanie vašich vozidiel. Zaistíme vám vysávanie a čistenie kobercov i sedačiek, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou. Dôkladne umyjeme sklá i palubnú dosku, precízne vyčistíme aj kožené sedačky, vrátane ich impregnácie. Všetky prípravky potrebné na čistenie interiéru automobilov sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb poskytovaných v Lazoch pod Makytou.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Lazoch pod Makytou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Lazoch pod Makytou si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a umývanie áut Lazy pod Makytou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a umývanie áut záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Lazoch pod Makytou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a umývanie áut Lazy pod Makytou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Naozaj som nečakal to, že prídu až ku mne domov do Lazov pod Makytou a kompletne vysajú a vyčistia celý interiér do posledného detailu.Už niekoľko rokov čistí táto spoločnosť naše firemné vozidlá a sme nadmieru spokojní. Takýto servis nikto iný v našom okolí neponúka.Kvalitné a detailné umytie interiéru aj exteriéru za veľmi zaujímavú cenu.Nechali sme si kompletne umyť celé auto v Lazoch pod Makytou, ktoré pri dvoch deťoch vyzeralo naozaj strašne, a po zásahu extra upratovania som ho skoro ani nespoznala. =DÚplne dokonalé vyčistenie plastov, sedačiek aj okien. Ďalej odporučím.Už po niekoľkýkrát som využil ich umývanie automobilu a vždy som milo prekvapený. Veľmi ďakujem za tieto služby.Raz som vyskúšal a už nikdy inak, v Lazoch pod Makytou som lepšiu firmu nenašiel.

Sociálne siete

Instagram Facebook