Objednať

Čistenie a umývanie auta Lednické Rovne

čistenie a umývanie áut

Požadujete dôkladné čistenie a umývanie áut v obci Lednické Rovne a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Lednických Rovniach postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebujete v Lednických Rovniach alebo v priľahlom okolí Lednických Rovní zaistiť dôkladné ručné umývanie vášho automobilu a hľadáte spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá by vám práve v Lednických Rovniach tieto upratovacie služby zaistila? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Lednických Rovniach, ale aj v celom okrese Púchov zaistí a poskytne dokonalé interiérové upratovanie vašich vozidiel. Zaistíme vám vysávanie a čistenie kobercov i sedačiek, a to tak suchou, ako aj mokrou cestou. Dôkladne umyjeme sklá i palubnú dosku, precízne vyčistíme aj kožené sedačky, vrátane ich impregnácie. Všetky prípravky potrebné na čistenie interiéru automobilov sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb poskytovaných v Lednických Rovniach.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Lednických Rovniach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Lednických Rovniach si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri čistenie a umývanie áut Lednické Rovne cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem čistenie a umývanie áut záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Lednických Rovniach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu čistenie a umývanie áut Lednické Rovne vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Kvalitné a detailné umytie interiéru aj exteriéru za veľmi zaujímavú cenu.Naozaj som nečakal to, že prídu až ku mne domov do Lednických Rovní a kompletne vysajú a vyčistia celý interiér do posledného detailu.Už niekoľko rokov čistí táto spoločnosť naše firemné vozidlá a sme nadmieru spokojní. Takýto servis nikto iný v našom okolí neponúka.Nechali sme si kompletne umyť celé auto v Lednických Rovniach, ktoré pri dvoch deťoch vyzeralo naozaj strašne, a po zásahu extra upratovania som ho skoro ani nespoznala. =DRaz som vyskúšal a už nikdy inak, v Lednických Rovniach som lepšiu firmu nenašiel.Úplne dokonalé vyčistenie plastov, sedačiek aj okien. Ďalej odporučím.Už po niekoľkýkrát som využil ich umývanie automobilu a vždy som milo prekvapený. Veľmi ďakujem za tieto služby.

Sociálne siete

Instagram Facebook