Objednať

Umývanie žalúzií a roliet Svätý Jur

umývanie žalúzií a roliet

Požadujete vykonať dôkladné umývanie žalúzií a roliet v mestskej štvrti Svätý Jur a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám vo Svätom Jure kedykoľvek postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte kvalitnú upratovaciu firmu na umývanie žalúzií alebo na umývanie roliet vo Svätom Jure či v okolí Svätého Jura? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen vo Svätom Jure, ale kompletne v celom okrese Pezinok zaistí a poskytne dokonalé profesionálne upratovacie služby, týkajúce sa umývania žalúzií alebo umývania a čistenia roliet, vrátane všetkých veľkostí, druhov a typov rámov.vo Svätom Jure vám zaistíme umývanie všetkých druhov žalúzií, umývanie a čistenie nadrozmerných roliet vo výkladných skriniach alebo umývanie a čistenie garážových či iných vjazdových brán. Všetky upratovacie prípravky a vybavenie potrebné na umývanie žalúzií alebo umývanie roliet sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích služieb, ktoré vo Svätom Jure poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň vo Svätom Jure alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch vo Svätom Jure si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie žalúzií a roliet Svätý Jur cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie žalúzií a roliet záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Svätom Jure záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie žalúzií a roliet Svätý Jur vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Skvelé, skvelé, skvelé. Nič iné na ich služby ani povedať nejde.Tak veľmi neznášam umývanie žalúzií, že som radšej využila službu firmy EXTRA ÚPLNE a naozaj som urobila dobre. Rozhodne dostáli svojmu názvu EXTRA.Chcel by som touto cestou poďakovať celej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE za pomoc u mojej mamičky vo Svätom Jure. Službu určite odporučím každému.Takú profesionalitu, čo predviedli u svokry v zafajčenom byte, som naozaj nečakal. Klobúk dolu. Karel, Svätý JurNašu skúsenosť môžem popísať len jedným slovom, paráda!Po vyskúšaní tejto firmy už nikdy nebudem umývať žalúzie sama. Radšej zaplatím, než sa s tým otravovať.Nechali sme si umyť vonkajšie žalúzie a máme ich opäť skvele čisté. Firmu som odporučil aj ďalej.

Sociálne siete

Instagram Facebook