Objednať

Umývanie žalúzií a roliet Horná Streda

umývanie žalúzií a roliet

Požadujete dôkladné umývanie žalúzií a roliet v obci Horná Streda a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Hornej Strede postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Hľadáte kvalitnú upratovaciu firmu na umývanie žalúzií alebo na umývanie roliet v Hornej Strede či v okolí Hornej Stredy? Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám nielen v Hornej Strede, ale kompletne v celom okrese Nové Mesto nad Váhom zaistí a poskytne dokonalé profesionálne upratovacie služby, týkajúce sa umývania žalúzií alebo umývania a čistenia roliet, vrátane všetkých veľkostí, druhov a typov rámov.v Hornej Strede vám zaistíme umývanie všetkých druhov žalúzií, umývanie a čistenie nadrozmerných roliet vo výkladných skriniach alebo umývanie a čistenie garážových či iných vjazdových brán. Všetky upratovacie prípravky a vybavenie potrebné na umývanie žalúzií alebo umývanie roliet sú automaticky súčasťou dodávky našich upratovacích služieb, ktoré v Hornej Strede poskytujeme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Hornej Strede alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Hornej Strede si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie žalúzií a roliet Horná Streda cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie žalúzií a roliet záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hornej Strede záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie žalúzií a roliet Horná Streda vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Nechali sme si umyť vonkajšie žalúzie a máme ich opäť skvele čisté. Firmu som odporučil aj ďalej.Chcel by som touto cestou poďakovať celej spoločnosti EXTRA UPRATOVANIE za pomoc u mojej mamičky v Hornej Strede. Službu určite odporučím každému.Skvelé, skvelé, skvelé. Nič iné na ich služby ani povedať nejde.Tak veľmi neznášam umývanie žalúzií, že som radšej využila službu firmy EXTRA ÚPLNE a naozaj som urobila dobre. Rozhodne dostáli svojmu názvu EXTRA.Po vyskúšaní tejto firmy už nikdy nebudem umývať žalúzie sama. Radšej zaplatím, než sa s tým otravovať.Takú profesionalitu, čo predviedli u svokry v zafajčenom byte, som naozaj nečakal. Klobúk dolu. Karel, Horná StredaNašu skúsenosť môžem popísať len jedným slovom, paráda!

Sociálne siete

Instagram Facebook