Objednať

Vonkajšie upratovanie a práca Hvozdnica

vonkajšie upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na vonkajšie upratovanie v obci Hvozdnica a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo vo Hvozdnici poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete vo Hvozdnici alebo v okolí Hvozdnice zaistiť kvalitné, rýchle a spoľahlivé upratovanie vonkajších priestorov? Potrebujete vo Hvozdnici zaistiť upratovanie terasy, upratovanie záhrady, upratovanie záhradného altánku, upratovanie parku alebo upratovanie prístupových ciest a vonkajších plôch okolo vášho domu, vily, reštaurácie alebo rekreačného strediska vo Hvozdnici? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú franchisovú spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve všetko toto vonkajšie upratovanie vo Hvozdnici zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetky vonkajšie priestory ľubovoľnej veľkosti. Upraceme vonkajšie priestory pri vašich domácnostiach, umyjeme okná vo vašich altánkoch či na terasách, zlikvidujeme rastliny a burinu v zámkovej dlažbe. Postaráme sa kompletne o celé upratovanie vonkajších priestorov vo Hvozdnici vrátane likvidácie a odvozu všetkého odpadu. Akékoľvek vonkajšie upratovanie, poskytované pre súkromné osoby, ale aj pre firmy a podnikateľov, sú vo Hvozdnici či v okrese Bytča poskytované v termínoch, ktoré si sami určíte. Pomôcky a prípravky potrebné na tento druh vonkajšieho upratovania sú automaticky dodávané v rámci našich upratovacích služieb poskytovaných vo Hvozdnici.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania vo Hvozdnici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb vo Hvozdnici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri vonkajšie upratovanie Hvozdnica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem vonkajšieho upratovania záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste vo Hvozdnici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu vonkajšie upratovanie Hvozdnica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie terasy i záhradného domčeka bolo v úplnom poriadku, odporúčam.Musím pochváliť túto firmu za výbornú spoluprácu pri upratovaní vonkajších priestorov v meste Hvozdnica. Lepšie sme okolo domov ešte nemali upratané.Dohovor, cena, práca, všetko tak ako si predstavujem, určite odporúčam.Vonkajšie upratovanie vo Hvozdnici bolo od tejto spoločnosti odvedené veľmi kvalitne a zodpovedne.Krásne uprataná terasa aj záhradný altánok, veľmi chválim.Spoločnosť Extra nám zaisťovala upratovanie vonkajšej reštaurácie a dlažby. Úplná spokojnosť, rozhodne odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook