Objednať

Veľkonočné upratovanie Lehota pod Vtáčnikom

veľkonočné upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na veľkonočné upratovanie v obci Lehota pod Vtáčnikom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Lehote pod Vtáčnikom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Veľká noc je pred dverami a vy potrebujete v Lehote pod Vtáčnikom alebo v okolí Lehoty pod Vtáčnikom zaistiť a urobiť to správne, generálne veľkonočné upratovanie? Preto hľadáte spoľahlivú a kvalitnú firmu na zabezpečenie tohto veľkého a dôležitého veľkonočného upratovania v Lehote pod Vtáčnikom? Sme zavedená upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto kvalitné veľkonočné upratovanie poskytuje, a to nielen v Lehote pod Vtáčnikom, ale aj v celom širokom okolí Lehoty pod Vtáčnikom. Prievidza Firma zaistí a samozrejme poskytne dokonalé veľkonočné upratovanie vo vašich bytoch, veľkonočné upratovanie vo vašich domoch, na záhradách, upratovanie na chalupách, vo vašich domácnostiach, ale poskytne vám aj veľkonočné upratovanie vo firmách, podnikoch či kanceláriách. Tieto služby sú ale veľmi žiadané a veľmi často objednávané aj niekoľko mesiacov dopredu, preto odporúčame každému záujemcovi, aby si toto sezónne upratovanie objednával s dostatočným časovým predstihom, aby sme mu dokázali toto upratovanie v Lehote pod Vtáčnikom poskytnúť tak, ako si ho bude predstavovať. Štandardné veľkonočné upratovanie v Lehote pod Vtáčnikom je kompletné upratovanie celej vašej domácnosti, upratovanie celého bytu či domu, kompletné umývanie okien a rámov, upratovanie vonkajších plôch a na prianie zákazníka zahŕňa aj zaistenie veľkonočnej výzdoby. Všetky prípravky potrebné na toto veľkonočné upratovanie sú súčasťou dodávky našej upratovacej služby EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Lehote pod Vtáčnikom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Lehote pod Vtáčnikom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri veľkonočné upratovanie Lehota pod Vtáčnikom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem veľkonočných upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Lehote pod Vtáčnikom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu veľkonočné upratovanie Lehota pod Vtáčnikom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Špina, prach, pavučiny - všetko zmizlo, keď sme si na Veľkonočné upratovanie v Lehote pod Vtáčnikom objednali upratovačku Extra. Skutočne pekne upratané, odporúčame.Chcela by som veľmi poďakovať dievčatám z extra upratovania. Na Veľkú noc som mala upratané ako nikdy.Už tri roky využívam na upratovanie pred sviatkami vrátane Veľkej noci spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Budem využívať stále a každému odporúčam.Nemám čo dodať, výborne odvedená práca veľkonočného upratovania.Veľká noc bola happy, mami bola nadšená, ako máme pekne upratané, ďakujem za pomoc.Upratovanie aj veľkonočná výzdoba za jedna, chválim a odporúčam...

Sociálne siete

Instagram Facebook