Objednať

Upratovanie po maliaroch a maľovaní Lehota pod Vtáčnikom

upratovanie po maľovaní

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po maľovaní v obci Lehota pod Vtáčnikom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Lehote pod Vtáčnikom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Lehote pod Vtáčnikom upratať byt po maľovaní? Potrebujete v Lehote pod Vtáčnikom upratať dom po maliaroch? Potrebujete v Lehote pod Vtáčnikom alebo v okolí Lehoty pod Vtáčnikom upratať svoju domácnosť po maliarskych prácach? Oslovte našu profesionálnu a spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá práve takéto upratovanie po maľovaní v Lehote pod Vtáčnikom zaisťuje. Veľmi radi vám pomôžeme upratať všetok neporiadok, ktorý po maľovaní často zostane na podlahách, na nábytku, ale aj na oknách vo vašich nehnuteľnostiach v Lehote pod Vtáčnikom. Upraceme celú vašu domácnosť po maľovaní, umyjeme okná i dvere, dôkladne umyjeme podlahy, šetrne umyjeme nábytok. v Lehote pod Vtáčnikom či okrese Prievidza sú práce vykonávané v čase, ktorý si sami určíte. Prípravky potrebné na tento druh upratovania po maľovaní sú automaticky dodávané v rámci našich služieb, takže ich nemusíte nikde zháňať ani kupovať.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Lehote pod Vtáčnikom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Lehote pod Vtáčnikom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po maľovaní Lehota pod Vtáčnikom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po maľovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Lehote pod Vtáčnikom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po maľovaní Lehota pod Vtáčnikom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Chcela by som vám veľmi poďakovať za včerajšie upratovanie môjho bytu po maľovaní. Ste fakt špičky, výborná práca. Ďakujem a odporúčam.Výborne vykonané upratovanie po maliaroch, ktorí mi maľovali byt v Lehote pod Vtáčnikom. Perfektná komunikácia, spoľahlivosť aj odvedená práca.Ďakujem za perfektné upratovanie po vymaľovaní môjho bytu v Lehote pod Vtáčnikom. Skvelá práca, odporúčam.Upratovanie po maliarskych prácach v Lehote pod Vtáčnikom prebehlo perfektne. Odporúčam.Po vymaľovaní nášho bytu sme si na toto upratovanie po maľovaní vybrali spoločnosť Extra upratovanie. Krásne odvedená práca, veľmi šikovné dievčatá. Odporúčame.Firma Extra upratovanie nám minulý týždeň zaisťovala upratovanie po vymaľovaní domu v Lehote pod Vtáčnikom. Od samotnej objednávky až do finálneho odovzdania odvedenej práce musím konštatovať, že som bola veľmi milo prekvapená ústretovosťou, ochotou a veľmi dobre odvedenou prácou. Cena veľmi príjemná, odporúčam a určite budem využívať aj naďalej služby tejto upratovacej firmy.

Sociálne siete

Instagram Facebook