Objednať

Veľkonočné upratovanie Krásno nad Kysucou

veľkonočné upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na veľkonočné upratovanie v obci Krásno nad Kysucou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Krásnom nad Kysucou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Veľká noc je pred dverami a vy potrebujete v Krásnom nad Kysucou alebo v okolí Krásna nad Kysucou zaistiť a urobiť to správne, generálne veľkonočné upratovanie? Preto hľadáte spoľahlivú a kvalitnú firmu na zabezpečenie tohto veľkého a dôležitého veľkonočného upratovania v Krásnom nad Kysucou? Sme zavedená upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto kvalitné veľkonočné upratovanie poskytuje, a to nielen v Krásnom nad Kysucou, ale aj v celom širokom okolí Krásna nad Kysucou. Čadca Firma zaistí a samozrejme poskytne dokonalé veľkonočné upratovanie vo vašich bytoch, veľkonočné upratovanie vo vašich domoch, na záhradách, upratovanie na chalupách, vo vašich domácnostiach, ale poskytne vám aj veľkonočné upratovanie vo firmách, podnikoch či kanceláriách. Tieto služby sú ale veľmi žiadané a veľmi často objednávané aj niekoľko mesiacov dopredu, preto odporúčame každému záujemcovi, aby si toto sezónne upratovanie objednával s dostatočným časovým predstihom, aby sme mu dokázali toto upratovanie v Krásnom nad Kysucou poskytnúť tak, ako si ho bude predstavovať. Štandardné veľkonočné upratovanie v Krásnom nad Kysucou je kompletné upratovanie celej vašej domácnosti, upratovanie celého bytu či domu, kompletné umývanie okien a rámov, upratovanie vonkajších plôch a na prianie zákazníka zahŕňa aj zaistenie veľkonočnej výzdoby. Všetky prípravky potrebné na toto veľkonočné upratovanie sú súčasťou dodávky našej upratovacej služby EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Krásnom nad Kysucou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Krásnom nad Kysucou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri veľkonočné upratovanie Krásno nad Kysucou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem veľkonočných upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Krásnom nad Kysucou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu veľkonočné upratovanie Krásno nad Kysucou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie aj veľkonočná výzdoba za jedna, chválim a odporúčam...Veľká noc bola happy, mami bola nadšená, ako máme pekne upratané, ďakujem za pomoc.Nemám čo dodať, výborne odvedená práca veľkonočného upratovania.Špina, prach, pavučiny - všetko zmizlo, keď sme si na Veľkonočné upratovanie v Krásnom nad Kysucou objednali upratovačku Extra. Skutočne pekne upratané, odporúčame.Chcela by som veľmi poďakovať dievčatám z extra upratovania. Na Veľkú noc som mala upratané ako nikdy.Už tri roky využívam na upratovanie pred sviatkami vrátane Veľkej noci spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Budem využívať stále a každému odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook