Objednať

Upratovanie po akcii či festivale Krásno nad Kysucou

upratovanie po akciách či festivaloch

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie po akciách či festivaloch v obci Krásno nad Kysucou a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Krásnom nad Kysucou poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Plánujete v Krásnom nad Kysucou alebo v okolí Krásna nad Kysucou nejakú spoločenskú akciu, ako napríklad hudobný festival, maturitný ples, športové podujatie, besiedku alebo poriadnu párty? A potrebujete práve po týchto spoločenských akciách zaistiť spoľahlivé a dokonalé upratovanie? Upratovanie po festivale, upratovanie po párty, upratovanie po koncerte alebo potrebujete zaistiť upratovanie po ľubovoľnej športovej akcii v Krásnom nad Kysucou? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE má iba skúsených a preverených pracovníkov, ktorí sa vám dokážu postarať organizačne aj pracovne o kompletné upratovanie po akejkoľvek akcii v Krásnom nad Kysucou.Postaráme sa vám o kompletné upratovanie po týchto masových akciách, kde je potrebné okamžite po ukončení akcie rýchlo a dôkladne upratať určité priestory, a to hlavne neporiadok a odpad, ktorý je potrebné aj zlikvidovať. Akékoľvek upratovanie po týchto akciách zaisťujeme nielen v Krásnom nad Kysucou, ale aj v celom okrese Čadca.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Krásnom nad Kysucou alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Krásnom nad Kysucou si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie po akciách či festivaloch Krásno nad Kysucou cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie po spoločenských akciách alebo festivaloch záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Krásnom nad Kysucou záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie po akciách či festivaloch Krásno nad Kysucou vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Každý rok túto spoločnosť využívame na upratovanie po našich hudobných akciách. Vždy bez chybičky, môžeme iba odporučiť.Priebežné upratovanie aj koncové upratovanie po festivale úplne v poriadku. Výborná organizácia.Náročné upratovanie po detskom dni v Krásnom nad Kysucou, ktorý sme organizovali, zvládli na výbornú.Zatiaľ najlepšia skúsenosť, akú s upratovacími firmami máme. Organizačne aj komunikačne úplne v poriadku, cena presne zodpovedala kvalite.Spoločnosť Extra Upratovanie sme oslovili kvôli upratovaniu prenajatých vonkajších priestorov po našej športovej akcii. O všetko sa postarali, zaistili všetko potrebné vrátane odvozu všetkého odpadu. Výborná spolupráca, odporúčame...

Sociálne siete

Instagram Facebook