Objednať

Upratovanie kaderníctva či salónu Slovenská republika

upratovanie salónov

Potrebujete zaistiť kvalitnú upratovanie salónov v štáte Slovenská republika a hľadáte profesionálnu a spoľahlivú spoločnosť, ktorá vám tieto upratovacie služby v Slovenskej republike poskytne? Potrebovali by ste kvalitne a spoľahlivo upratať kaderníctvo, masážny salón alebo kozmetický salón v v Slovenskej republike alebo v okolí? Naša spoľahlivá a profesionálna upratovacia spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá poskytuje svoje upratovacie práce v Slovenskej republike a v širšom okolí, sa rada postará o jednorazové a pravidelné upratovanie vašich salónov. Zabezpečíme vám nielen spomínané jednorazové generálne upratovanie vašich salónov, ale rovnako spoľahlivo zorganizujeme a zabezpečíme aj pravidelné upratovanie vašich salónov, presne podľa vašich časových požiadaviek. Na základe vašej požiadavky vám môžeme kedykoľvek poskytnúť 100 % upratovanie akýchkoľvek salónovv Slovenskej republike. Dokonale vyčistíme celý váš salón, vysajeme koberce, vytrieme sedadlá, umyjeme okná a dvere, vytrieme podlahy a vynesieme odpadky. Všetci naši pracovníci, ktorí zabezpečujú upratovanie salónov, sú skúsení a vyškolení profesionáli, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s upratovaním salónov a podobných nebytových priestorov. Na všetky upratovacie práce používame certifikované a osvedčené produkty. Každé upratovanie v Slovenskej republike alebo Európskej únii sa vykonáva s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Naša spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE zaisťuje kompletné upratovacie služby a práce nielen v Slovenskej republike, ale aj v ostatných štátoch Európskej únie! Neponúkame najlacnejšie upratovanie a umývanie okien v Slovenskej republike, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a veľmi kvalitné služby skutočných odborníkov. (pozri upratovanie salónov Slovenská republika cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kaderníctva alebo salónu záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Slovenskej republike záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie salónov Slovenská republika vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Každodenné upratovanie nášho kaderníctva v v Slovenskej republike je úplne dokonalé. Skvelá dochvíľnosť, komunikácia a celková spoľahlivosť. Túto spoločnosť určite odporúčame.Bezkonkurenčné služby, veľmi chválim. Náš salón musí spĺňať veľa kritérií vrátane dokonalej čistoty. Vďaka tejto dodatočnej čistiacej sieti sme úplne bez obáv. Výborná spolupráca a naozaj majú skúsenosti s tým, čo čistiť ako dôkladne. Odporúčam.Po prestavbe kaderka sa postarali úplne o všetko, rýchle a suprové upratovanie, veľmi pomohli, super firma, vďaka.Strihám v Slovenskej republike psov a dlho som hľadala niekoho, kto mi bude spoľahlivo upratovať každodenný neporiadok. Skvelá kvalita aj cena u tejto firmy, chválim, odporúčam...Výborná cena za výborné služby, nie je čo vytknúť.

Sociálne siete

Instagram Facebook