Objednať

Strojové umývanie a čistenie Slovenská republika

strojové umývanie a čistenie

Dopytujete odborné a kvalitné strojové umývanie a čistenie v štáte Slovenská republika a zháňate spoľahlivú a profesionálnu upratovaciu spoločnosť, ktorá vám v Slovenskej republike poskytne umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Kdekoľvek a kedykoľvek vám v Slovenskej republike alebo v okolí zaistíme prostredníctvom našej preverenej a spoľahlivej upratovacej spoločnosti strojové umývanie a čistenie bytových i nebytových priestorov, strojové umývanie a čistenie sklenených plôch alebo strojové umývanie a čistenie podláh a podlahových krytín. Sme profesionálna franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE, ktorá sa v Slovenskej republike špecializuje na strojové čistenie podlahových plôch bez ohľadu na to, o aký druh podlahy či podlahovej krytiny ide. v Slovenskej republike vám zaistíme strojové čistenie domácností, ale aj garážových či parkovacích plôch neobmedzených veľkostí. Rovnako vám v Slovenskej republike zaistíme i strojové čistenie neobmedzene veľkých sklenených plôch. Pre akýkoľvek druh strojového umývania a čistenia vám sme v Slovenskej republike aj v celom okolí k dispozícii 24 hodín denne.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Naša spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE zaisťuje kompletné upratovacie služby a práce nielen v Slovenskej republike, ale aj v ostatných štátoch Európskej únie! Neponúkame najlacnejšie upratovanie a umývanie okien v Slovenskej republike, ale poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a veľmi kvalitné služby skutočných odborníkov. (pozri strojové umývanie a čistenie Slovenská republika cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem strojového umývania a čistenia záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Slovenskej republike záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu strojové umývanie a čistenie Slovenská republika vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Zaistili nám kompletné strojové čistenie v celej hale a spokojnosť bola obrovská. Budúci rok objednáme znova.v Slovenskej republike nám franchisa EXTRA UPRATOVANIE zaistila umytie fasády a celá krásne prekukla.Celkový prístup a kvalita odvedenej služby nemá v Slovenskej republike vo svojom odbore konkurenciu. Odteraz už jedine táto firma.Zaisťujú pre nás v Slovenskej republike pravidelne strojové umývanie všetkých kancelárskych plôch a určite by sme nemenili.Úplne dokonalá služba!Perfekt.Takýto výsledok umývania sme nečakali a rozhodne budeme chcieť aj budúci rok.

Sociálne siete

Instagram Facebook