Objednať

Upratovanie kina či divadla Dolná Strehová

upratovanie kín a divadiel

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie kín a divadiel v obci Dolná Strehová a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Dolnej Strehovej poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Dolnej Strehovej či v okolí Dolnej Strehovej zaistiť kvalitné a spoľahlivé upratovanie kina, upratovanie divadla, upratovanie múzea alebo upratovanie podobného nebytového objektu a zháňate odborného dodávateľa týchto upratovacích služieb? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám rada ponúkne svoje kvalitné a profesionálne upratovacie práce, a to nielen v Dolnej Strehovej. Zabezpečíme vám tak jednorazové generálne upratovanie, ako aj pravidelné upratovanie kina, upratovanie divadla či upratovanie múzea, a to vo vami požadovaných časových termínoch. Vytepujeme či umyjeme sedadlá, vysajeme koberce, dokonale upraceme toalety, zaistíme dodávky hygienických prostriedkov. Zaistenie upratovania okolitých plôch, umývanie a upratovanie schodíšť, upratovanie prístupových plôch, umývanie okien, vynesenie všetkých odpadkov, to všetko je samozrejmosťou pri poskytnutí všetkých našich upratovacích služieb poskytovaných v Dolnej Strehovej.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dolnej Strehovej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dolnej Strehovej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie kín a divadiel Dolná Strehová cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kín alebo divadiel záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dolnej Strehovej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie kín a divadiel Dolná Strehová vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Generálne upratovanie zámku prebehlo veľmi odborne a profesionálne, určite budeme využívať pravidelne, skvelá skúsenosť.Celú sálu odovzdali čistú a vyvoňanú, určite odporúčam túto upratovaciu čatu.Upratovanie v divadle bez najmenších nedostatkov, chválime.Firma EXTRA UPRATOVANIE nám zaisťuje 3x ročne generálne upratovanie divadla. Výborné organizačné schopnosti i cena a kvalita práce. Odporúčame.Pravidelné upratovanie kina je podľa dohôd a rozpisov. Sme spokojní, odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook