Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Dolná Strehová

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Dolná Strehová a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Dolnej Strehovej poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Dolnej Strehovej alebo v tesnej blízkosti Dolnej Strehovej? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Dolnej Strehovej? Upratovacie služby i v Dolnej Strehovej a okolí Dolnej Strehovej Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Dolnej Strehovej. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Dolnej Strehovej či v okrese Veľký Krtíš je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Dolnej Strehovej.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dolnej Strehovej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dolnej Strehovej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Dolná Strehová cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dolnej Strehovej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Dolná Strehová vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Dolnej Strehovej. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Dolnej Strehovej vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Dolnej Strehovej. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Dolnej Strehovej, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Dolnej Strehovej vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Dolnej Strehovej. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Dolnej Strehovej, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.

Sociálne siete

Instagram Facebook