Objednať

Upratovanie chaty či chalupy Hradišťa

upratovanie chát či chalúp

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie chát či chalúp v obci Hradišťa a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Hradišti poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte v Hradišti, či v okolí Hradišťa kvalitnú a preverenú spoločnosť na upratovanie chaty, upratovanie chalupy, upratovanie poľnohospodárskej usadlosti, upratovanie zrubu alebo na upratovanie akéhokoľvek iného rekreačného objektu v Hradišti? Naša profesionálna a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Hradišti a celom širokom okolí Hradišťa zaistí a poskytne veľmi kvalitné a dôkladné upratovanie chaty, upratovanie chalupy, ale aj upratovanie iného, podobného rekreačného objektu. S maximálnou starostlivosťou vám naša profesionálna upratovacia spoločnosť zaistí v Hradišti upratovanie chát i chalúp, a to tak jednorazovo, na báze generálneho upratovania, ako aj pravidelne. Všetky prípravky potrebné na upratovanie rekreačných objektov sú automaticky dodávkou našich upratovacích služieb poskytovaných v Hradišti.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Hradišti alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Hradišti si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie chát či chalúp Hradišťa cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie chát alebo chalúp záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hradišti záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie chát či chalúp Hradišťa vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Dievčatá nám veľmi pomohli s jarným upratovaním našej chalupy. Okná doslova žiaria, ďakujeme.Upratovanie po prestavbe chaty v Hradišti – bez chyby. Fajnový servis.Chválim a odporúčam, úplná spokojnosť s upratovaním.Extra upratovanie odporúčam - chata ako nová.Pre rodičov som potrebovala zaistiť upratovanie na chalupe. Na odporúčanie som vybrala túto spoločnosť. Bezkonkurenčná služba, ďakujem a odporúčam.Včera som využila umývanie okien na chalupe od tejto firmy. Veľmi milý prístup a kvalitná práca. Cena zodpovedala, odporúčam.Každý rok si necháme zjari upratovať chalupu v Hradišti. Najprv sme využili spoločnosť extra. Už meniť nebudeme, skvelá kvalita aj cena. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook