Objednať

Upratovanie chaty či chalupy Brezová pod Bradlom

upratovanie chát či chalúp

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie chát či chalúp v obci Brezová pod Bradlom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Brezovej pod Bradlom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte v Brezovej pod Bradlom, či v okolí Brezovej pod Bradlom kvalitnú a preverenú spoločnosť na upratovanie chaty, upratovanie chalupy, upratovanie poľnohospodárskej usadlosti, upratovanie zrubu alebo na upratovanie akéhokoľvek iného rekreačného objektu v Brezovej pod Bradlom? Naša profesionálna a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Brezovej pod Bradlom a celom širokom okolí Brezovej pod Bradlom zaistí a poskytne veľmi kvalitné a dôkladné upratovanie chaty, upratovanie chalupy, ale aj upratovanie iného, podobného rekreačného objektu. S maximálnou starostlivosťou vám naša profesionálna upratovacia spoločnosť zaistí v Brezovej pod Bradlom upratovanie chát i chalúp, a to tak jednorazovo, na báze generálneho upratovania, ako aj pravidelne. Všetky prípravky potrebné na upratovanie rekreačných objektov sú automaticky dodávkou našich upratovacích služieb poskytovaných v Brezovej pod Bradlom.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Brezovej pod Bradlom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Brezovej pod Bradlom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie chát či chalúp Brezová pod Bradlom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie chát alebo chalúp záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Brezovej pod Bradlom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie chát či chalúp Brezová pod Bradlom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Extra upratovanie odporúčam - chata ako nová.Pre rodičov som potrebovala zaistiť upratovanie na chalupe. Na odporúčanie som vybrala túto spoločnosť. Bezkonkurenčná služba, ďakujem a odporúčam.Upratovanie po prestavbe chaty v Brezovej pod Bradlom – bez chyby. Fajnový servis.Včera som využila umývanie okien na chalupe od tejto firmy. Veľmi milý prístup a kvalitná práca. Cena zodpovedala, odporúčam.Každý rok si necháme zjari upratovať chalupu v Brezovej pod Bradlom. Najprv sme využili spoločnosť extra. Už meniť nebudeme, skvelá kvalita aj cena. Odporúčame.Chválim a odporúčam, úplná spokojnosť s upratovaním.Dievčatá nám veľmi pomohli s jarným upratovaním našej chalupy. Okná doslova žiaria, ďakujeme.

Sociálne siete

Instagram Facebook