Objednať

Upratovanie chaty či chalupy Dubnica nad Váhom

upratovanie chát či chalúp

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie chát či chalúp v obci Dubnica nad Váhom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Dubnici nad Váhom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte v Dubnici nad Váhom, či v okolí Dubnice nad Váhom kvalitnú a preverenú spoločnosť na upratovanie chaty, upratovanie chalupy, upratovanie poľnohospodárskej usadlosti, upratovanie zrubu alebo na upratovanie akéhokoľvek iného rekreačného objektu v Dubnici nad Váhom? Naša profesionálna a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Dubnici nad Váhom a celom širokom okolí Dubnice nad Váhom zaistí a poskytne veľmi kvalitné a dôkladné upratovanie chaty, upratovanie chalupy, ale aj upratovanie iného, podobného rekreačného objektu. S maximálnou starostlivosťou vám naša profesionálna upratovacia spoločnosť zaistí v Dubnici nad Váhom upratovanie chát i chalúp, a to tak jednorazovo, na báze generálneho upratovania, ako aj pravidelne. Všetky prípravky potrebné na upratovanie rekreačných objektov sú automaticky dodávkou našich upratovacích služieb poskytovaných v Dubnici nad Váhom.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Dubnici nad Váhom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Dubnici nad Váhom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie chát či chalúp Dubnica nad Váhom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie chát alebo chalúp záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Dubnici nad Váhom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie chát či chalúp Dubnica nad Váhom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie po prestavbe chaty v Dubnici nad Váhom – bez chyby. Fajnový servis.Extra upratovanie odporúčam - chata ako nová.Dievčatá nám veľmi pomohli s jarným upratovaním našej chalupy. Okná doslova žiaria, ďakujeme.Pre rodičov som potrebovala zaistiť upratovanie na chalupe. Na odporúčanie som vybrala túto spoločnosť. Bezkonkurenčná služba, ďakujem a odporúčam.Včera som využila umývanie okien na chalupe od tejto firmy. Veľmi milý prístup a kvalitná práca. Cena zodpovedala, odporúčam.Každý rok si necháme zjari upratovať chalupu v Dubnici nad Váhom. Najprv sme využili spoločnosť extra. Už meniť nebudeme, skvelá kvalita aj cena. Odporúčame.Chválim a odporúčam, úplná spokojnosť s upratovaním.

Sociálne siete

Instagram Facebook