Objednať

Upratovanie chaty či chalupy Podunajské Biskupice

upratovanie chát či chalúp

Potrebujete zaistiť upratovanie chát či chalúp v mestskej štvrti Podunajské Biskupice a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Podunajských Biskupiciach poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte v Podunajských Biskupiciach, či v okolí Podunajských Biskupíc kvalitnú a preverenú spoločnosť na upratovanie chaty, upratovanie chalupy, upratovanie poľnohospodárskej usadlosti, upratovanie zrubu alebo na upratovanie akéhokoľvek iného rekreačného objektu v Podunajských Biskupiciach? Naša profesionálna a spoľahlivá franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám v Podunajských Biskupiciach a celom širokom okolí Podunajských Biskupíc zaistí a poskytne veľmi kvalitné a dôkladné upratovanie chaty, upratovanie chalupy, ale aj upratovanie iného, podobného rekreačného objektu. S maximálnou starostlivosťou vám naša profesionálna upratovacia spoločnosť zaistí v Podunajských Biskupiciach upratovanie chát i chalúp, a to tak jednorazovo, na báze generálneho upratovania, ako aj pravidelne. Všetky prípravky potrebné na upratovanie rekreačných objektov sú automaticky dodávkou našich upratovacích služieb poskytovaných v Podunajských Biskupiciach.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Podunajských Biskupiciach alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Podunajských Biskupiciach si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie chát či chalúp Podunajské Biskupice cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie chát alebo chalúp záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Podunajských Biskupiciach záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie chát či chalúp Podunajské Biskupice vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pre rodičov som potrebovala zaistiť upratovanie na chalupe. Na odporúčanie som vybrala túto spoločnosť. Bezkonkurenčná služba, ďakujem a odporúčam.Včera som využila umývanie okien na chalupe od tejto firmy. Veľmi milý prístup a kvalitná práca. Cena zodpovedala, odporúčam.Každý rok si necháme zjari upratovať chalupu v Podunajských Biskupiciach. Najprv sme využili spoločnosť extra. Už meniť nebudeme, skvelá kvalita aj cena. Odporúčame.Chválim a odporúčam, úplná spokojnosť s upratovaním.Dievčatá nám veľmi pomohli s jarným upratovaním našej chalupy. Okná doslova žiaria, ďakujeme.Upratovanie po prestavbe chaty v Podunajských Biskupiciach – bez chyby. Fajnový servis.Extra upratovanie odporúčam - chata ako nová.

Sociálne siete

Instagram Facebook