Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Košťany nad Turcom

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Košťany nad Turcom a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Košťanoch nad Turcom poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Košťanoch nad Turcom alebo v tesnej blízkosti Koštian nad Turcom? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Košťanoch nad Turcom? Upratovacie služby i v Košťanoch nad Turcom a okolí Koštian nad Turcom Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Košťanoch nad Turcom. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Košťanoch nad Turcom či v okrese Martin je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Košťanoch nad Turcom.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Košťanoch nad Turcom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Košťanoch nad Turcom si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Košťany nad Turcom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Košťanoch nad Turcom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Košťany nad Turcom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Košťanoch nad Turcom vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Košťanoch nad Turcom. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Košťanoch nad Turcom. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Košťanoch nad Turcom, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Košťanoch nad Turcom vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Košťanoch nad Turcom. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Košťanoch nad Turcom, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.

Sociálne siete

Instagram Facebook