Objednať

Umývanie terasy alebo balkóna Košťany nad Turcom

umývanie terás a balkónov

Požadujete dôkladné umývanie terás a balkónov v obci Košťany nad Turcom a potrebujete zohnať spoľahlivú upratovaciu firmu, ktorá sa vám v Košťanoch nad Turcom postará o umývanie okien, výkladov alebo iných sklenených plôch? Potrebovali by ste v Košťanoch nad Turcom alebo v okolí Koštian nad Turcom zaistiť upratovanie terasy alebo upratovanie balkóna? Potrebujete kdekoľvek v okrese Martin upratať a umyť záhradný altánok, pergolu alebo dôkladne umyť a upratať zimnú záhradu? Sme veľmi spoľahlivá a dôkladná upratovacia spoločnosť, ktorá právev Košťanoch nad Turcom aj v celom okolí Koštian nad Turcom zaisťuje a poskytuje tieto upratovacie práce zamerané na umývanie balkónov, umývanie terás alebo iných plôch vašich domácností, slúžiacich na oddych. Bez ohľadu na veľkosti týchto priestorov či plôch, ktoré chcete v Košťanoch nad Turcom upratať a umyť, naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám všetky tieto upratovacie práce v Košťanoch nad Turcom zaistí. Akékoľvek prípravky, potrebné na upratovanie balkónu či upratovanie terasy, vám samozrejme automaticky zaistíme a dodáme.

Kde poskytujeme naše služby umývania okien a žalúzií

Pred akýmkoľvek umývaním okien, výkladov či výkladných skríň v Košťanoch nad Turcom alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovaní a umývania sklenených plôch v Košťanoch nad Turcom si pozrite, aká je naša cena za umývanie okien (pozri umývanie terás a balkónov Košťany nad Turcom cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem umývanie terás a balkónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Košťanoch nad Turcom záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu umývanie terás a balkónov Košťany nad Turcom vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Táto firma nám zaistila aj upratovanie vtáčieho trusu z balkóna v prenajímanom byte v Košťanoch nad Turcom, čo ostatní odmietli.Vyčistili nám kompletne celú 100-metrovú terasu, a to v 3 ľuďoch. Behom pár hodín bola úplne dokonalá a cena veľmi príjemná.Už sme si nevedeli rady so zašlou dlažbou na terase u nás v Košťanoch nad Turcom, tak sme zvolili variant zavolať profesionálom a urobili sme dobre. Terasa je opäť ako nová a bez znečistenia.Veľmi veľké prekvapenie za príjemnú cenu. Terasa ako nová.Betónová dlažba po ich zásahu prekukla na nepoznanie.Nechali sme si v Košťanoch nad Turcom umyť kompletne celý zasklený balkón a zvládli to aj z vonkajšej strany, v čo sme ani nedúfali. Veľmi ďakujeme

Sociálne siete

Instagram Facebook