Objednať

Veľkonočné upratovanie Liptovský Peter

veľkonočné upratovanie

Potrebujete spoľahlivú firmu na veľkonočné upratovanie v obci Liptovský Peter a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Liptovskom Petre poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Veľká noc je pred dverami a vy potrebujete v Liptovskom Petre alebo v okolí Liptovského Petra zaistiť a urobiť to správne, generálne veľkonočné upratovanie? Preto hľadáte spoľahlivú a kvalitnú firmu na zabezpečenie tohto veľkého a dôležitého veľkonočného upratovania v Liptovskom Petre? Sme zavedená upratovacia spoločnosť, ktorá práve toto kvalitné veľkonočné upratovanie poskytuje, a to nielen v Liptovskom Petre, ale aj v celom širokom okolí Liptovského Petra. Liptovský Mikuláš Firma zaistí a samozrejme poskytne dokonalé veľkonočné upratovanie vo vašich bytoch, veľkonočné upratovanie vo vašich domoch, na záhradách, upratovanie na chalupách, vo vašich domácnostiach, ale poskytne vám aj veľkonočné upratovanie vo firmách, podnikoch či kanceláriách. Tieto služby sú ale veľmi žiadané a veľmi často objednávané aj niekoľko mesiacov dopredu, preto odporúčame každému záujemcovi, aby si toto sezónne upratovanie objednával s dostatočným časovým predstihom, aby sme mu dokázali toto upratovanie v Liptovskom Petre poskytnúť tak, ako si ho bude predstavovať. Štandardné veľkonočné upratovanie v Liptovskom Petre je kompletné upratovanie celej vašej domácnosti, upratovanie celého bytu či domu, kompletné umývanie okien a rámov, upratovanie vonkajších plôch a na prianie zákazníka zahŕňa aj zaistenie veľkonočnej výzdoby. Všetky prípravky potrebné na toto veľkonočné upratovanie sú súčasťou dodávky našej upratovacej služby EXTRA UPRATOVANIE.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Liptovskom Petre alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Liptovskom Petre si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri veľkonočné upratovanie Liptovský Peter cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem veľkonočných upratovaní záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Liptovskom Petre záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu veľkonočné upratovanie Liptovský Peter vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Chcela by som veľmi poďakovať dievčatám z extra upratovania. Na Veľkú noc som mala upratané ako nikdy.Už tri roky využívam na upratovanie pred sviatkami vrátane Veľkej noci spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Budem využívať stále a každému odporúčam.Veľká noc bola happy, mami bola nadšená, ako máme pekne upratané, ďakujem za pomoc.Upratovanie aj veľkonočná výzdoba za jedna, chválim a odporúčam...Špina, prach, pavučiny - všetko zmizlo, keď sme si na Veľkonočné upratovanie v Liptovskom Petre objednali upratovačku Extra. Skutočne pekne upratané, odporúčame.Nemám čo dodať, výborne odvedená práca veľkonočného upratovania.

Sociálne siete

Instagram Facebook