Objednať

Upratovanie ordinácie alebo zdravotníckeho zariadenia Boleráz

upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení v obci Boleráz a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Boleráze poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Boleráze alebo v okolí Bolerázu zaistiť a poskytnúť kvalitné upratovacie služby zamerané na upratovanie lekárskej ordinácie, upratovanie čakárne alebo upratovanie zdravotníckeho zariadenia? Sme preverená profesionálna upratovacia firma, poskytujúca svoje upratovacie práce nielen v Boleráze, ale aj v celom širokom okolí Bolerázu. Upratovanie ordinácie Na základe vašej požiadavky vám v Boleráze veľmi rýchlo a kvalitne zaistíme jednorazové aj pravidelné upratovanie zdravotníckych zariadení, čakární, upratovanie liečební i ordinácií. Precízne upraceme, vytrieme, vysajeme a umyjeme priestory týchto liečební, zdravotníckych zariadení i celých nemocníc.Umyjeme okná, vytrieme schodisko, umyjeme sociálne zariadenia, svetlá, podlahy i prístupové cesty. Postaráme sa vám o dodávku hygienických potrieb a dezinfekčných prípravkov potrebných pre všetky tieto o druhy upratovania zdravotníckych zariadení.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Boleráze alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Boleráze si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení Boleráz cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie ordinácií alebo zdravotníckych zariadení záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Boleráze záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení Boleráz vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pre upratovanie našej ordinácie v Boleráze sme si vybrali firmu extra upratovanie. Veľká spokojnosť, rozhodne budeme využívať aj naďalej.Táto spoločnosť ma prekvapila svojím detailným upratovaním. Ako lekár môžem vrelo odporučiť ich detailnú prácu.Pravidelné upratovanie našich čakární je bezkonkurenčné. Odporúčame.S upratovaním mojej zubnej ordinácie som absolútne spokojná, odporúčam.Precízne práce, nie je čo vytknúť, chválim.Zaistenie upratovania nášho zariadenia bolo vykonané úplne bezchybne a profesionálne. Od prvotnej komunikácie do vystavenia faktúry rokovanie na úrovni.

Sociálne siete

Instagram Facebook