Objednať

Upratovanie ordinácie alebo zdravotníckeho zariadenia Bátorove Kosihy

upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení v obci Bátorove Kosihy a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Bátorových Kosihách poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Bátorových Kosihách alebo v okolí Bátorových Kosíh zaistiť a poskytnúť kvalitné upratovacie služby zamerané na upratovanie lekárskej ordinácie, upratovanie čakárne alebo upratovanie zdravotníckeho zariadenia? Sme preverená profesionálna upratovacia firma, poskytujúca svoje upratovacie práce nielen v Bátorových Kosihách, ale aj v celom širokom okolí Bátorových Kosíh. Upratovanie ordinácie Na základe vašej požiadavky vám v Bátorových Kosihách veľmi rýchlo a kvalitne zaistíme jednorazové aj pravidelné upratovanie zdravotníckych zariadení, čakární, upratovanie liečební i ordinácií. Precízne upraceme, vytrieme, vysajeme a umyjeme priestory týchto liečební, zdravotníckych zariadení i celých nemocníc.Umyjeme okná, vytrieme schodisko, umyjeme sociálne zariadenia, svetlá, podlahy i prístupové cesty. Postaráme sa vám o dodávku hygienických potrieb a dezinfekčných prípravkov potrebných pre všetky tieto o druhy upratovania zdravotníckych zariadení.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Bátorových Kosihách alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Bátorových Kosihách si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení Bátorove Kosihy cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie ordinácií alebo zdravotníckych zariadení záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Bátorových Kosihách záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie ordinácií a zdravotníckych zariadení Bátorove Kosihy vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Precízne práce, nie je čo vytknúť, chválim.Zaistenie upratovania nášho zariadenia bolo vykonané úplne bezchybne a profesionálne. Od prvotnej komunikácie do vystavenia faktúry rokovanie na úrovni.Táto spoločnosť ma prekvapila svojím detailným upratovaním. Ako lekár môžem vrelo odporučiť ich detailnú prácu.Pre upratovanie našej ordinácie v Bátorových Kosihách sme si vybrali firmu extra upratovanie. Veľká spokojnosť, rozhodne budeme využívať aj naďalej.S upratovaním mojej zubnej ordinácie som absolútne spokojná, odporúčam.Pravidelné upratovanie našich čakární je bezkonkurenčné. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook