Objednať

Upratovanie kina či divadla Rudňany

upratovanie kín a divadiel

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie kín a divadiel v obci Rudňany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Rudňanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete v Rudňanoch či v okolí Rudnian zaistiť kvalitné a spoľahlivé upratovanie kina, upratovanie divadla, upratovanie múzea alebo upratovanie podobného nebytového objektu a zháňate odborného dodávateľa týchto upratovacích služieb? Naša franchisová sieť EXTRA UPRATOVANIE vám rada ponúkne svoje kvalitné a profesionálne upratovacie práce, a to nielen v Rudňanoch. Zabezpečíme vám tak jednorazové generálne upratovanie, ako aj pravidelné upratovanie kina, upratovanie divadla či upratovanie múzea, a to vo vami požadovaných časových termínoch. Vytepujeme či umyjeme sedadlá, vysajeme koberce, dokonale upraceme toalety, zaistíme dodávky hygienických prostriedkov. Zaistenie upratovania okolitých plôch, umývanie a upratovanie schodíšť, upratovanie prístupových plôch, umývanie okien, vynesenie všetkých odpadkov, to všetko je samozrejmosťou pri poskytnutí všetkých našich upratovacích služieb poskytovaných v Rudňanoch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Rudňanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Rudňanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie kín a divadiel Rudňany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kín alebo divadiel záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Rudňanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie kín a divadiel Rudňany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie v divadle bez najmenších nedostatkov, chválime.Generálne upratovanie zámku prebehlo veľmi odborne a profesionálne, určite budeme využívať pravidelne, skvelá skúsenosť.Pravidelné upratovanie kina je podľa dohôd a rozpisov. Sme spokojní, odporúčame.Celú sálu odovzdali čistú a vyvoňanú, určite odporúčam túto upratovaciu čatu.Firma EXTRA UPRATOVANIE nám zaisťuje 3x ročne generálne upratovanie divadla. Výborné organizačné schopnosti i cena a kvalita práce. Odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook