Objednať

Upratovanie kancelárie či office Liptovská Porúbka

upratovanie kancelárií

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie kancelárií v obci Liptovská Porúbka a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Liptovskej Porúbke poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie kancelárií v Liptovskej Porúbke? Sme profesionálna upratovacia firma z okolia Liptovskej Porúbky. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Liptovský Mikuláš zaistí a poskytne profesionálne odvedené upratovanie vašej kancelárie či upratovanie vašich kancelárií. Jednorazové aj pravidelné upratovanie kancelárií vám v Liptovskej Porúbke a širokom okolí Liptovskej Porúbky poskytneme vo vami zvolených termínoch a v termínoch, ktoré vám najviac vyhovujú. Štandardné upratovanie kancelárie v Liptovskej Porúbke obsahuje utretie prachu, vrátane zaistenia starostlivosti o kancelársky nábytok, vysatie či tepovanie koberca, umývanie okien, vynesenie odpadkov, upratovanie sociálneho zariadenia, vytrenie podlahy a umytie všetkých dverí. Vaše kancelárske priestory v Liptovskej Porúbke upraceme a navoniame tak, aby ste sa každý deň, znova a znova tešili do krásne uprataných kancelárskych priestorov. V prípade inej požiadavky na upratovanie kancelárie vám radi vyhovieme. Všetky prípravky potrebné na upratovanie kancelárií v Liptovskej Porúbke sú automaticky súčasťou dodávky našej služby kancelárskeho upratovania.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Liptovskej Porúbke alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Liptovskej Porúbke si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie kancelárií Liptovská Porúbka cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kancelárií záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Liptovskej Porúbke záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie kancelárií Liptovská Porúbka vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie všetkých kancelárií v Liptovskej Porúbke bolo vykonané výborne. Napriek tomu, že sme požadovali vykonať túto upratovaciu službu v nedeľu, nebol to žiadny problém a dievčatá boli úplne úžasné. Vrelo môžeme každému odporučiť, určite budeme tieto extra služby využívať aj naďalej.Táto upratovacia firma mi minulý týždeň zaisťovala upratovanie mojich kancelárií v Liptovskej Porúbke. Výborné služby, odporúčam.Precízne upratovanie kancelárie v Liptovskej Porúbke, určite odporúčam.Po rekonštrukcii sme potrebovali upratať naše kancelárske priestory v Liptovskej Porúbke. Na základe odporúčania sme si vybrali upratovaciu spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Ich prístup k práci bol veľmi profesionálny, dodali všetky prípravky a postarali sa aj o vypratanie a likvidáciu odpadu po celej rekonštrukcii. Dokonalá odborná spolupráca, nie je čo vytknúť. Určite odporúčame využívať služby tejto upratovacej firmy.Výborná práca. Upratovanie kancelárie bolo vykonané na jednotku, odporúčam.Generálne upratovanie našej kancelárie v Liptovskej Porúbke bolo vykonané veľmi odborne a starostlivo vrátane vyčistenia sedačiek a kobercov. Určite budeme služby tejto upratovacej firmy využívať aj naďalej.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám pravidelne zaisťuje upratovanie kancelárií v Liptovskej Porúbke. Je síce trochu drahšie, ale je potrebné oceniť ich plne profesionálny prístup a precíznosť upratovania, ktoré poskytuje. Využívame ich upratovacie služby už 2 roky a ani raz sa za tú dobu nestalo, že by upratovanie kancelárií neprebehlo perfektne. Určite odporúčame využívať ich upratovacie práce ktoré poskytujú nielen v Liptovskej Porúbke.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám zaisťuje pravidelné upratovanie našich kancelárií v Liptovskej Porúbke. Slečny sú veľmi spoľahlivé a dochvíľne. Ich práca je úplne bezchybná, takmer nič sa im nemusí vysvetľovať. Rozhodne túto spoločnosť odporúčame.

Sociálne siete

Instagram Facebook