Objednať

Upratovanie kancelárie či office Kysucký Lieskovec

upratovanie kancelárií

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie kancelárií v obci Kysucký Lieskovec a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Kysuckom Lieskovci poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie kancelárií v Kysuckom Lieskovci? Sme profesionálna upratovacia firma z okolia Kysuckého Lieskovca. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Kysucké Nové Mesto zaistí a poskytne profesionálne odvedené upratovanie vašej kancelárie či upratovanie vašich kancelárií. Jednorazové aj pravidelné upratovanie kancelárií vám v Kysuckom Lieskovci a širokom okolí Kysuckého Lieskovca poskytneme vo vami zvolených termínoch a v termínoch, ktoré vám najviac vyhovujú. Štandardné upratovanie kancelárie v Kysuckom Lieskovci obsahuje utretie prachu, vrátane zaistenia starostlivosti o kancelársky nábytok, vysatie či tepovanie koberca, umývanie okien, vynesenie odpadkov, upratovanie sociálneho zariadenia, vytrenie podlahy a umytie všetkých dverí. Vaše kancelárske priestory v Kysuckom Lieskovci upraceme a navoniame tak, aby ste sa každý deň, znova a znova tešili do krásne uprataných kancelárskych priestorov. V prípade inej požiadavky na upratovanie kancelárie vám radi vyhovieme. Všetky prípravky potrebné na upratovanie kancelárií v Kysuckom Lieskovci sú automaticky súčasťou dodávky našej služby kancelárskeho upratovania.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Kysuckom Lieskovci alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Kysuckom Lieskovci si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie kancelárií Kysucký Lieskovec cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kancelárií záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Kysuckom Lieskovci záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie kancelárií Kysucký Lieskovec vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Upratovanie všetkých kancelárií v Kysuckom Lieskovci bolo vykonané výborne. Napriek tomu, že sme požadovali vykonať túto upratovaciu službu v nedeľu, nebol to žiadny problém a dievčatá boli úplne úžasné. Vrelo môžeme každému odporučiť, určite budeme tieto extra služby využívať aj naďalej.Táto upratovacia firma mi minulý týždeň zaisťovala upratovanie mojich kancelárií v Kysuckom Lieskovci. Výborné služby, odporúčam.Precízne upratovanie kancelárie v Kysuckom Lieskovci, určite odporúčam.Po rekonštrukcii sme potrebovali upratať naše kancelárske priestory v Kysuckom Lieskovci. Na základe odporúčania sme si vybrali upratovaciu spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Ich prístup k práci bol veľmi profesionálny, dodali všetky prípravky a postarali sa aj o vypratanie a likvidáciu odpadu po celej rekonštrukcii. Dokonalá odborná spolupráca, nie je čo vytknúť. Určite odporúčame využívať služby tejto upratovacej firmy.Výborná práca. Upratovanie kancelárie bolo vykonané na jednotku, odporúčam.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám pravidelne zaisťuje upratovanie kancelárií v Kysuckom Lieskovci. Je síce trochu drahšie, ale je potrebné oceniť ich plne profesionálny prístup a precíznosť upratovania, ktoré poskytuje. Využívame ich upratovacie služby už 2 roky a ani raz sa za tú dobu nestalo, že by upratovanie kancelárií neprebehlo perfektne. Určite odporúčame využívať ich upratovacie práce ktoré poskytujú nielen v Kysuckom Lieskovci.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám zaisťuje pravidelné upratovanie našich kancelárií v Kysuckom Lieskovci. Slečny sú veľmi spoľahlivé a dochvíľne. Ich práca je úplne bezchybná, takmer nič sa im nemusí vysvetľovať. Rozhodne túto spoločnosť odporúčame.Generálne upratovanie našej kancelárie v Kysuckom Lieskovci bolo vykonané veľmi odborne a starostlivo vrátane vyčistenia sedačiek a kobercov. Určite budeme služby tejto upratovacej firmy využívať aj naďalej.

Sociálne siete

Instagram Facebook