Objednať

Upratovanie kancelárie či office Stráne pod Tatrami

upratovanie kancelárií

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie kancelárií v obci Stráne pod Tatrami a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Stráňach pod Tatrami poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Hľadáte spoľahlivú firmu na upratovanie kancelárií v Stráňach pod Tatrami? Sme profesionálna upratovacia firma z okolia Strání pod Tatrami. Naša franchisová spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE vám v celom okrese Kežmarok zaistí a poskytne profesionálne odvedené upratovanie vašej kancelárie či upratovanie vašich kancelárií. Jednorazové aj pravidelné upratovanie kancelárií vám v Stráňach pod Tatrami a širokom okolí Strání pod Tatrami poskytneme vo vami zvolených termínoch a v termínoch, ktoré vám najviac vyhovujú. Štandardné upratovanie kancelárie v Stráňach pod Tatrami obsahuje utretie prachu, vrátane zaistenia starostlivosti o kancelársky nábytok, vysatie či tepovanie koberca, umývanie okien, vynesenie odpadkov, upratovanie sociálneho zariadenia, vytrenie podlahy a umytie všetkých dverí. Vaše kancelárske priestory v Stráňach pod Tatrami upraceme a navoniame tak, aby ste sa každý deň, znova a znova tešili do krásne uprataných kancelárskych priestorov. V prípade inej požiadavky na upratovanie kancelárie vám radi vyhovieme. Všetky prípravky potrebné na upratovanie kancelárií v Stráňach pod Tatrami sú automaticky súčasťou dodávky našej služby kancelárskeho upratovania.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Stráňach pod Tatrami alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Stráňach pod Tatrami si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie kancelárií Stráne pod Tatrami cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie kancelárií záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Stráňach pod Tatrami záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie kancelárií Stráne pod Tatrami vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám zaisťuje pravidelné upratovanie našich kancelárií v Stráňach pod Tatrami. Slečny sú veľmi spoľahlivé a dochvíľne. Ich práca je úplne bezchybná, takmer nič sa im nemusí vysvetľovať. Rozhodne túto spoločnosť odporúčame.Generálne upratovanie našej kancelárie v Stráňach pod Tatrami bolo vykonané veľmi odborne a starostlivo vrátane vyčistenia sedačiek a kobercov. Určite budeme služby tejto upratovacej firmy využívať aj naďalej.Upratovanie všetkých kancelárií v Stráňach pod Tatrami bolo vykonané výborne. Napriek tomu, že sme požadovali vykonať túto upratovaciu službu v nedeľu, nebol to žiadny problém a dievčatá boli úplne úžasné. Vrelo môžeme každému odporučiť, určite budeme tieto extra služby využívať aj naďalej.Spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE nám pravidelne zaisťuje upratovanie kancelárií v Stráňach pod Tatrami. Je síce trochu drahšie, ale je potrebné oceniť ich plne profesionálny prístup a precíznosť upratovania, ktoré poskytuje. Využívame ich upratovacie služby už 2 roky a ani raz sa za tú dobu nestalo, že by upratovanie kancelárií neprebehlo perfektne. Určite odporúčame využívať ich upratovacie práce ktoré poskytujú nielen v Stráňach pod Tatrami.Táto upratovacia firma mi minulý týždeň zaisťovala upratovanie mojich kancelárií v Stráňach pod Tatrami. Výborné služby, odporúčam.Precízne upratovanie kancelárie v Stráňach pod Tatrami, určite odporúčam.Po rekonštrukcii sme potrebovali upratať naše kancelárske priestory v Stráňach pod Tatrami. Na základe odporúčania sme si vybrali upratovaciu spoločnosť EXTRA SLUŽBY. Ich prístup k práci bol veľmi profesionálny, dodali všetky prípravky a postarali sa aj o vypratanie a likvidáciu odpadu po celej rekonštrukcii. Dokonalá odborná spolupráca, nie je čo vytknúť. Určite odporúčame využívať služby tejto upratovacej firmy.Výborná práca. Upratovanie kancelárie bolo vykonané na jednotku, odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook