Objednať

Upratovanie hotela či penziónu Hronský Beňadik

upratovanie hotelov a penziónov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie hotelov a penziónov v obci Hronský Beňadik a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Hronskom Beňadiku poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete zaistiť upratovanie hotela v Hronskom Beňadiku alebo v okolí Hronského Beňadika? Potrebujete upratať penzión v Hronskom Beňadiku alebo v okolí Hronského Beňadika? Oslovte našu spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Veľmi radi vám tieto upratovacie služby poskytneme. Prídeme na prehliadku, navrhneme vám najvhodnejší spôsob realizácie tohto upratovania a potom už toto upratovanie od A do Z zrealizujeme vo vami zvolenom termíne, aby bolo zaistené pokiaľ možno čo najmenšie obmedzenie prevádzky vášho hotela či penziónu. Čistíme reštauračné zariadenia, izby, recepcie, vstupné haly, umyjeme okná, vyčistíme koberce a ostatné podlahové krytiny. Upratovanie penziónu, či upratovanie akéhokoľvek ubytovacieho zariadenia v Hronskom Beňadiku alebo v okrese Žarnovica. Prípravky potrebné na samotné upratovanie sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Hronskom Beňadiku alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Hronskom Beňadiku si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie hotelov a penziónov Hronský Beňadik cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie hotelov alebo penziónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Hronskom Beňadiku záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie hotelov a penziónov Hronský Beňadik vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Extra služby objednávam pravidelne. Spokojnosť, odporúčam.Spoločnosť Extra upratovanie sme využili na generálne upratovanie po rekonštrukcii celého hotela. Veľmi profesionálny a spoľahlivý prístup, môžem odporučiť.Pravidelne 4x ročne si najímame túto spoločnosť na upratovanie nášho penziónu v Hronskom Beňadiku. Veľká spokojnosť, budeme najímať aj naďalej.Veľmi šikovní a obetaví sú. Využívam a budem využívať na upratovanie môjho hotelíka v Hronskom Beňadiku, paráda...Využili sme túto firmu na upratovanie hotela - všetko bez chybičky. Dievčatá šikovné, pracovité, dôkladné. Odporúčame.Pravidelné upratovanie izieb je bezchybné, odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook