Objednať

Upratovanie hotela či penziónu Trenčianska Turná

upratovanie hotelov a penziónov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie hotelov a penziónov v obci Trenčianska Turná a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Trenčianskej Turnej poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete zaistiť upratovanie hotela v Trenčianskej Turnej alebo v okolí Trenčianskej Turnej? Potrebujete upratať penzión v Trenčianskej Turnej alebo v okolí Trenčianskej Turnej? Oslovte našu spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Veľmi radi vám tieto upratovacie služby poskytneme. Prídeme na prehliadku, navrhneme vám najvhodnejší spôsob realizácie tohto upratovania a potom už toto upratovanie od A do Z zrealizujeme vo vami zvolenom termíne, aby bolo zaistené pokiaľ možno čo najmenšie obmedzenie prevádzky vášho hotela či penziónu. Čistíme reštauračné zariadenia, izby, recepcie, vstupné haly, umyjeme okná, vyčistíme koberce a ostatné podlahové krytiny. Upratovanie penziónu, či upratovanie akéhokoľvek ubytovacieho zariadenia v Trenčianskej Turnej alebo v okrese Trenčín. Prípravky potrebné na samotné upratovanie sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Trenčianskej Turnej alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Trenčianskej Turnej si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie hotelov a penziónov Trenčianska Turná cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie hotelov alebo penziónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Trenčianskej Turnej záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie hotelov a penziónov Trenčianska Turná vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Extra služby objednávam pravidelne. Spokojnosť, odporúčam.Spoločnosť Extra upratovanie sme využili na generálne upratovanie po rekonštrukcii celého hotela. Veľmi profesionálny a spoľahlivý prístup, môžem odporučiť.Pravidelne 4x ročne si najímame túto spoločnosť na upratovanie nášho penziónu v Trenčianskej Turnej. Veľká spokojnosť, budeme najímať aj naďalej.Veľmi šikovní a obetaví sú. Využívam a budem využívať na upratovanie môjho hotelíka v Trenčianskej Turnej, paráda...Využili sme túto firmu na upratovanie hotela - všetko bez chybičky. Dievčatá šikovné, pracovité, dôkladné. Odporúčame.Pravidelné upratovanie izieb je bezchybné, odporúčam.

Sociálne siete

Instagram Facebook