Objednať

Upratovanie hotela či penziónu Jablonka

upratovanie hotelov a penziónov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie hotelov a penziónov v obci Jablonka a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Jablonke poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete zaistiť upratovanie hotela v Jablonke alebo v okolí Jablonky? Potrebujete upratať penzión v Jablonke alebo v okolí Jablonky? Oslovte našu spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Veľmi radi vám tieto upratovacie služby poskytneme. Prídeme na prehliadku, navrhneme vám najvhodnejší spôsob realizácie tohto upratovania a potom už toto upratovanie od A do Z zrealizujeme vo vami zvolenom termíne, aby bolo zaistené pokiaľ možno čo najmenšie obmedzenie prevádzky vášho hotela či penziónu. Čistíme reštauračné zariadenia, izby, recepcie, vstupné haly, umyjeme okná, vyčistíme koberce a ostatné podlahové krytiny. Upratovanie penziónu, či upratovanie akéhokoľvek ubytovacieho zariadenia v Jablonke alebo v okrese Myjava. Prípravky potrebné na samotné upratovanie sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Jablonke alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Jablonke si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie hotelov a penziónov Jablonka cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie hotelov alebo penziónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Jablonke záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členov poskytujúce upratovanie a umývanie okien v tejto lokalite:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR siete EXTRA UPRATOVANIE pre ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrálne sídlo spoločnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 0800801080
telefón: +420 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Pravidelne 4x ročne si najímame túto spoločnosť na upratovanie nášho penziónu v Jablonke. Veľká spokojnosť, budeme najímať aj naďalej.Využili sme túto firmu na upratovanie hotela - všetko bez chybičky. Dievčatá šikovné, pracovité, dôkladné. Odporúčame.Pravidelné upratovanie izieb je bezchybné, odporúčam.Spoločnosť Extra upratovanie sme využili na generálne upratovanie po rekonštrukcii celého hotela. Veľmi profesionálny a spoľahlivý prístup, môžem odporučiť.Veľmi šikovní a obetaví sú. Využívam a budem využívať na upratovanie môjho hotelíka v Jablonke, paráda...Extra služby objednávam pravidelne. Spokojnosť, odporúčam.

Sociálne siete

Instagram YouTube Facebook