Objednať

Upratovanie hotela či penziónu Záhorská Bystrica

upratovanie hotelov a penziónov

Potrebujete zaistiť upratovanie hotelov a penziónov v mestskej štvrti Záhorská Bystrica a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Záhorskej Bystrici poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Potrebujete zaistiť upratovanie hotela v Záhorskej Bystrici alebo v okolí Záhorskej Bystrice? Potrebujete upratať penzión v Záhorskej Bystrici alebo v okolí Záhorskej Bystrice? Oslovte našu spoľahlivú upratovaciu spoločnosť EXTRA UPRATOVANIE. Veľmi radi vám tieto upratovacie služby poskytneme. Prídeme na prehliadku, navrhneme vám najvhodnejší spôsob realizácie tohto upratovania a potom už toto upratovanie od A do Z zrealizujeme vo vami zvolenom termíne, aby bolo zaistené pokiaľ možno čo najmenšie obmedzenie prevádzky vášho hotela či penziónu. Čistíme reštauračné zariadenia, izby, recepcie, vstupné haly, umyjeme okná, vyčistíme koberce a ostatné podlahové krytiny. Upratovanie penziónu, či upratovanie akéhokoľvek ubytovacieho zariadenia v Záhorskej Bystrici alebo v hlavnom meste Bratislava. Prípravky potrebné na samotné upratovanie sú súčasťou dodávky našich upratovacích služieb.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Záhorskej Bystrici alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Záhorskej Bystrici si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie hotelov a penziónov Záhorská Bystrica cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie hotelov alebo penziónov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Záhorskej Bystrici záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie hotelov a penziónov Záhorská Bystrica vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Spoločnosť Extra upratovanie sme využili na generálne upratovanie po rekonštrukcii celého hotela. Veľmi profesionálny a spoľahlivý prístup, môžem odporučiť.Pravidelne 4x ročne si najímame túto spoločnosť na upratovanie nášho penziónu v Záhorskej Bystrici. Veľká spokojnosť, budeme najímať aj naďalej.Využili sme túto firmu na upratovanie hotela - všetko bez chybičky. Dievčatá šikovné, pracovité, dôkladné. Odporúčame.Pravidelné upratovanie izieb je bezchybné, odporúčam.Extra služby objednávam pravidelne. Spokojnosť, odporúčam.Veľmi šikovní a obetaví sú. Využívam a budem využívať na upratovanie môjho hotelíka v Záhorskej Bystrici, paráda...

Sociálne siete

Instagram Facebook