Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Župkov

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Župkov a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Župkove poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Župkove alebo v tesnej blízkosti Župkova? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Župkove? Upratovacie služby i v Župkove a okolí Župkova Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Župkove. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Župkove či v okrese Žarnovica je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Župkove.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Župkove alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Župkove si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Župkov cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Župkove záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Župkov vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Župkove, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Župkove. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Župkove vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Župkove. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Župkove. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Župkove, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Upratovanie bytu v Župkove vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook