Objednať

Upratovanie bytu či apartmánu Michaľany

upratovanie bytov

Potrebujete spoľahlivú firmu na upratovanie bytov v obci Michaľany a hľadáte niekoho, kto by vám rýchlo v Michaľanoch poskytol kvalitné upratovacie práce na profesionálnej úrovni? Chcete kvalitne a precízne upratať byt v Michaľanoch alebo v tesnej blízkosti Michalian? Chcete zaistiť upratovanie svojho apartmánu v Michaľanoch? Upratovacie služby i v Michaľanoch a okolí Michalian Kedykoľvek vám na základe vašej internetovej objednávky zaistíme jednorazové upratovanie bytu, ale aj pravidelné upratovanie bytu v Michaľanoch. Všetci naši franchisanti sú skúsení a zaškolení pracovníci, ktorí majú v upratovaní bytov a upratovaní domácností veľkú prax. Vaše byty vám veľmi kvalitne upraceme, umyjeme okná i dvere, vytepujeme sedacie súpravy aj koberce. Akékoľvek upratovanie bytov v Michaľanoch či v okrese Trebišov je vykonávané s maximálnou starostlivosťou a profesionalitou. Prípravky potrebné na upratovanie bytov sú automaticky dodávané pri všetkých našich upratovacích službách poskytovaných v Michaľanoch.

Kde poskytujeme naše upratovacie služby

Pred akýmkoľvek druhom upratovania v Michaľanoch alebo pred objednávkou ľubovoľných upratovacích služieb v Michaľanoch si pozrite, aká je naša cena za upratovanie (pozri upratovanie bytov Michaľany cenník).

Ďalšie služby, ktoré vám môžeme ponúknuť

0800 80 10 80

Máte okrem upratovanie bytov záujem aj o iné profesionálne služby našej franchisovej siete EXTRA SLUŽBY? Môžeme vám ponúknuť kompletné upratovacie služby, umývanie okien a čistenie.

Mali by ste v Michaľanoch záujem o sťahovacie služby alebo vypratávacie práce? Objednajte si u nás sťahovanie alebo vypratovanie!


Službu upratovanie bytov Michaľany vám spoľahlivo a profesionálne poskytnú členovia medzinárodnej franchisingovej siete EXTRA SERVICES.

chcete upratať či umyť okná?

Vyplňte si formulár alebo nás kontaktujte cez WhatsApp
 požadujem uprednostniť moju objednávku pred ostatnými
 (poplatok za urgentný výjazd 100 EUR)
Odoslaním dopytu súhlasím s Obchodnými podmienkami a som s nimi oboznámený.

Recenzie

Recenzie našich služieb upratovania od zákazníkov:

Jedno z najlepších upratovaní bytu, aké som kedy zažila. Úplne detailné generálne upratovanie presne podľa mojich predstáv. Výborná práca, prístup aj cena. Ďakujem.Veľmi ochotní pracovníci. Nádherne mi upratali byt v Michaľanoch, skvele umyli okná a ešte mi vyniesli všetky odpadky. Určite odporúčam túto upratovaciu firmu.Na základe odporúčania mojej kamarátky som si na upratovanie našich bytov v Michaľanoch vybrala spoločnosť Extra upratovanie. Výborná odozva aj komunikácia od samotnej objednávky upratovania až po samotnú realizáciu. Naozaj profesionálna činnosť tejto upratovacej spoločnosti. Rozhodne budem využívať aj naďalej a budem odporúčať.Táto upratovacia firma mi poskytla veľmi profesionálne a dôkladné upratovanie môjho bytu v Michaľanoch. Veľmi ochotné slečny, výborná komunikácia, odvedená práca i cena. Určite každému odporúčam.Super prístup, ochota, ústretovosť, skvele odvedená práca upratovania bytu v Michaľanoch. Ďakujem mockrát. Odporúčam.Včera, po vysťahovaní našich dvoch bytov v Michaľanoch, nám táto spoločnosť EXTRA SLUŽBY poskytla svoje upratovacie služby pri upratovaní oboch bytov. Úplná spokojnosť, veľmi ďakujeme. Ste výborne zohraní so svojimi kolegami sťahovákmi. Stopercentne odporúčam za kvalitu, rýchlosť i cenu.Spoločnosť Extra upratovania mi v sobotu zaistila upratovanie môjho bytu v Michaľanoch. Bola som veľmi spokojná a touto cestou veľmi ďakujem.Upratovanie bytu v Michaľanoch vykonali na výbornú, určite odporúčam každému vyskúšať.

Sociálne siete

Instagram Facebook